Новини / Вівторок, 19 січня, 2016

Зимові магніти на Дністерській 27:).

Після святкової перерви, ми знову повернулись із творчими заняттями до наших маляток. Багато з них дуже чекав на нас, і без перебільшення, побачивши нас, біг у ігрову:).

Цього тижня ми робили магнітики, дехто із діток вже приймав участь у схожих творчих, тому їм навіть не потрібно було пояснювати що і до чого. У гематології все було саме так.

 

Цієї п’ятниці Анічка зробила чистосердечне признання – тепер вона не любить соломку! Це та дитина, що навіть, коли лягала спати, клала її біля себе і накривала ковдрочкою. Та  смаки мінливі, цікаво які ж вподобання будуть цього разу. Цього тижня маленьке шило навіть і не думало займатись креативною працеюНатомість . Аня і в дитячих ходунках походила, і з гірки зїжала і т.д., а ось магнітики створювала її мама. Найбільш красивим вийшов сніговичок, дизайн ,якого вона придумала повністю сама!

Настінька з мамою вже колись робила осінні магнітики, тож впоратись із цим заняттям їм було дуже просто. Особливо вразила акуратність та витонченість у вирізанні деталей.

А ось це маленьке сонечко обожнює працювати з двостороннім скотчем та папером, і як зізнається мама, як тільки малеча бачить папір, одразу ж починає його їсти:). Тож ми все заняття мали чим зайнятись, а саме - контролювати малечу. 

Ще декілька робіт від дітей з гематології.

А тепер до хірургії!

Пригадуєте цього хлопця?Якщо ні, не дивно, тому що він дуже подорослішав та посерйознішав. Це Віталік Лесюк. "Старожил" творчих навіть не потребував консультацій щодо роботи. Свого оленя зробив дуже швидко та без жодних проблем.

            Коли ми прийшли у відділення, Нестор спав, і то так міцно, що мамі не вдалось його розбудити. Знаючи, як він любить творчі, думаєм, він собі цього точно не пробачить:). Та мама не гаяла часу, і створила надзвичайні красиві магніти!  Супер!

           

            Є у відділення мама та її донечка, які за що б не взялись, з яким матеріалом не працювали, перетворять роботу на витрвір мистецтва. Цей раз не вийняток!

           

            А ось іще магнітики від 2 діток.

Якщо Ви хочете фінансово допомогти у проведенні творчих занять, можете переказати кошти на реквізити фонду. Призначення платежу - добровільна пожертва на проект «Творча майстерня».

Координатор напрямку «Терапія радістю»

Яким’юк Соломія

                                        Тел.:0673232550