Новини / Середа, 27 січня, 2016

Маленькі королі та королеви на Дністерській 27:).

Хто з нас в дитинстві не мріяв стати королем, принцесою чи королевою? А ось нашим малятам така нагода випадає раз у рік. А усе це завдяки творчому заняттю із створення корон.

           

           Отже, у гематології перевтілились у королівських осіб 3 діток.

          

            Звісно що, однією із них стала Настінька. Ну от куди без неї. Ця дівчинка разом з мамою не пропустила жодного нашого заняття. Їхня майстерність вже дійшла до такого рівня, що вони скоро нас вчитимуть, як і що робити:).

           

            Перетворилась на принцесу і Софійка. Корона їй безперечно личитьJ.

           

            А ось іще одна робота від нового хлопчика у відділенні.

            У хірургії працювало 8 діток. Хтось приймав участь на творчому занятті вперше, проте більшість з них - вже справжній профі у цих питаннях.

Ось, як наприклад, Марічка. Вона завжди радісно зустрічає нас і залюбки пробує себе у різних напрямках творчості. І з кожним прекрасно справляється.

Із цією чудовою красунею ми познайомились ще у відділенні педіатрії, коли створювали  обємні сніжинки. Вдруге ми зустрілись у хірургії на занятті з виготовлення корон. Незважаючи на те, що ще маленька, залюбки допомагала мамі у творчій роботі і взагалі вона дуже не по роках розумна та доросла дівчинка!

 

Іще декілька корон від наших креативних діток!

Якщо Ви хочете фінансово допомогти у проведенні творчих занять, можете переказати кошти на реквізити фонду. Призначення платежу - добровільна пожертва на проект «Творча майстерня».

Координатор напрямку «Терапія радістю»

Яким’юк Соломія

                                                                                                                                                                                                Тел.:0673232550