Новини / Четвер, 21 липня, 2016

Реанімація – СОС!!! (ЗУСДМЦ)

У реанімації Західноукраїнського центру на Дністровській перебуває 15-ти річний Віталік Костишин. Хлопець у важкому стані після ДТП, яке сталось 12 липня.

 

            У хлопця фактично була відірвана нога – її збирали, зшивали, пересаджували вену замість розірваної артерії, фактично видалили м’яз. Операція була надскладною, переніс її хлопець дуже важко.

            Прооперували Віталіка у КМДКЛ на Орлика, але вже за кілька днів стало зрозуміло, що нирки не справляються, і хлопцю потрібен діаліз. У надзвичайно важкому стані в минулу п’ятницю його перевели на Дністровську. Далі були важкі вихідні, багато переживань, літри розчину для діалізу, купа антибіотиків, тисячі гривень на ліки… Але, все не було марно, бо, зі слів батька, лікарі з Дністровської просто «вдихнули в хлопця життя».

            Зараз у нього величезна гнійна рана, некроз тканин і ниркова недостатність на додачу. Однак, і Віталік, і його батьки сповнені оптимізму. Хлопцю краще, він важкий, але стабільний. І, головне - він готовий боротися! Звісно, в першу чергу це заслуга лікарів, які змогли його стабілізувати, які дали зрозуміти, що він не безнадійний, що боротись можна і треба.

            Велике щастя, що на Дністровській є аппарат Prismaflex і що в пятницю після обіду ми змогли таки замовити для нього 30 пакетів розчину, які приїхали з Києва в суботу і до понеділка допомогли вивести з організму хлопця те, з чим не справились нирки. Ну і головне, що ми могли собі дозволити замовити розчинів на 33000 гривень, маючи, завдяки вам, ці кошти в резерві на ось такі критичні випадки.

            Це хороший старт. Однак, попереду важке, тривале і дуже високовартісне лікування. В день хлопцю йде по 2 флакони альбуміну, по 3 ампули меронему, флакон бета дину і декасану для промивки рани. Потрібні губки для відсмоктуючого апарату (набір NHWT розмір L). Сьогодні ми замовили хлопцю ліків на понад 30000 гривень, і цього вистарчить до понеділка. А з понеділка – знову в бій. Плюс сьогодні ще додався Зівокс 15 флаконів вартістю 25040 гривень, і потрібно його вже на суботу...

            Будь ласка, допоможіть оплатити! Наразі вдалось зібрати 1637 гривень.

            Віталік вже знає, що йому допомагають незнайомі і небайдужі люди, він бачить, що для нього роблять лікарі, він надзвичайно вдячний за підтримку, бо дуже хоче одужати! Завдяки такій турботі з боку різних людей, він повірив в своє одужання і готовий боротись!

            Дуже потрібна допомога!

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Крила надії"
ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
МФО 325365
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 2600001336292
Призначення платежу - "добровільне пожертвування для Костишина Віталія", або "
добровільне пожертвування реанімація ЗУСДМЦ".

25.07.2016. Меронем, альбумін, бетадин і пов'язки закуплено. Дякуємо!

Координатор адресної допомоги 

Марина Анісімова 050 370 90 02