Дуда Ілля

Дуда Ілля, 22.09.2008 р.н.
Діагноз: Мукополісахаридоз ІІ типу, синдром Хантера
Новини:

            Ілля єдиний і любимий син у сімї Дуда з Ходорова, Львівської області. Батьки натішитись не могли синочком: добре розвивався, ходив у садочок, гарно бавився з дітками. Захоплювався музикою, танцював і дуже любив мультики. Був дуже акуратним і підтримував порядок. Правда, мало розмовляв, але все розумів. Та чим далі, ставала очевидніша різниця з однолітками. Хлопчик перестав розмовляти, поступово втратив слух, погіршилась координація рухів – хитався при ходьбі та все в нього падало з рук. А потім і взагалі перестав ходити, сидіти без підтримки.

            Такі зміни пояснюються діагнозом, що встановили у три роки: Мукополісахаридоз ІІ типу. Це рідкісна генетична хвороба, яка на жаль, не піддається лікуванню. Все що можна, це полегшити стан, забезпечити необхідний догляд та спеціальне харчування, симптоматичну терапію.

            Зараз Іллі 9 років. Нещодавно він переніс тижні реанімації – через ускладнену пневмонію не міг самостійно дихати. Зараз хлопчик знаходиться у відділенні хірургії  львівського “ОХМАТДИТу”.

            Батьки дуже люблять свого сина та дарують йому своє тепло і піклування. “Ілля любить мультики, це одне, що на сьогодні залишилось у його пам'яті, ті старі мультики що дивився у дитинстві… Він дуже хороший хлопчик, коханий наш Іллюшка. Він наше життя, наше дихання,” – каже мама хлопчика…

            Ілля потребує спеціального лікувального харчування “Нестле Ресурс Оптимум”, яке містить багато вітамінів та дуже поживне, адже іншої їжі хлопчик не може їсти. Також для догляду за дитиною постійно потрібні засоби гігієни: памперси, пеленки, вологі серветки та антисептичний крем “Судокрем”.

            На жаль, звичайна родина, де працює лише тато,  вже не справляється  своїми силами із постійними потребами свого "особливого” сина, тому звертаються до усіх за підтримкою та допомогою!

Реквізити для надання допомоги:
БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901 
Рахунок 26000060442841 
Призначення платежу - добровільне пожертва для Дуди Іллі.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02