Ковальський Богдан

 
Ковальський Богдан, 06.06.1999 р.н.
Діагноз: Саркома Юїнга
Новини:

            Богдану 18 років, він дорослий, розумний і серйозний хлопець з дуже великої і дружньої родини. В батьків Богдана аж семеро дітей – старшому вже 24 роки, молодшій – 11, у хлопця три брата і три сестри, і всі вони підтримують, допомагають і дуже чекають його повернення додому.

            Звісно, що після такої компанії в лікарні досить скучно… Але Богдан не надто розстроюється – компютер, ігри, соцмережі, при бажанні можна бути на звязку зі всіма, і рідними, і друзями. А пізно вечором, коли всі сплять, а лікарі мали б вже піти додому, можна з товаришем по палаті влаштувати «перегони на візках» лікарняними коридорами, на радість лікуючому лікарю, що мав необережність затриматись на роботі :) Мабуть, перегони, це закономірно для Богдана, бо вдома хлопець дуже любив кататись на мотоциклі.

            За цим всім відходить на задній план, що ж робить Богдан у лікарні? А в лікарні Богдан бореться за своє життя… Майже рік тому, після незначної травми, йому діагностували Саркому Юїнга. Кілька тижнів у хлопця не проходив біль в нозі, потім піднялась температура, а рентген показав ураження кістки. Невдовзі хлопець опинився у Львові, в ЗУСДМЦ, де і розпочав терапію.

            Після шести блоків хімії йому провели операцію, видалили уражену частину кістки. Мама безмежно вдячна лікарям центру, бо тільки після операції нарешті загоїлась рана, що не заживала після біопсії, яку робили хлопцю в дорослій лікарні.  Зараз Богдан вже ходить, почувається добре, відновлення йде поступово, але впевнено, і хлопець терпляче продовжує лікування.

            Попереду ще 5 блоків хіміотерапії, і ліки батькам доводиться купувати самим, бо хлопцю в процесі лікування виповнилось 18 років, і програма «дитяча онкологія» на нього більше не поширюється. Такий от парадокс, коли «дорослі» діти лікуються з так званими «дитячими» діагнозами…

            Богдан впевнений, що все у нього буде добре, цього року він має намір закінчити навчання в коледжі, отримати спеціальність механіка і, можливо, продовжити навчання. Хлопець дуже любить техніку – трактори, автомобілі, мотоцикли – вона йому зрозуміла і цікава, то ж вибір спеціальності не випадковий.

            Позитивний настрій і віра в перемогу – це дуже добре, але самим ентузіазмом не вилікуєшся, потрібні препарати і не всі вони дешеві. Родина дуже старається, щоб лікувальний процес не переривався, але за такий тривалий час коштів дуже бракує і Богдану вкрай потрібна наша підтримка і допомога.

Реквізити для надання допомоги:

 

БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу - добровільне пожертва для Ковальського Богдана
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02