Новини / Четвер, 11 лютого, 2010

Музика в теплих тонах. Продовження.

9 лютого у Львівській філармонії відбувся благодійний концерт, організований Державною заслуженою академічною капелою України "Трембіта" спільно з мистецьким об’єднанням “Дзига».

Кошти, зібрані під час концерту, були передані на допомогу  онкохворим діткам з Львівської обласної. Капела „Трембіта” має довгу і славетну історію, свого часу камерний колектив оркестру очолювали Заслужені артисти України В. Дуда та Х. Колесса. У 2009 році відбувся новий виток у житті оркестру, пов'язаний з оновленням його складу молодими музикантами. Саме завдяки оцим молодим, ініціативним людям зі щирими і гарячими серцями й відбувся цей бладійний концерт.
Понад дві години прекрасної ліричної музики подарували гостям львівські музиканти. Віртуозне виконання творів П”яцолли, Брамса, Дембскі, Гаде й інших композиторів не залишили байдужим, мабуть, нікого. Концерт вів один із найвідоміших скрипалів України Остап Шутко, завдяки щирості, магнетизмові і блискучим дотепам якого концерт видався справді неймовірно теплим і сповненим позитивом. Ведучий запропонував присутнім після концерту придбати в фойє диски з його записами, а кошти за них покласти в скриньку для благодійних внесків. Таким чином, після завершення концерту у скриньку назбиралася 1721 гривня!
Ми щиро вдячні усім виконавцям капели „Трембіта”, її художньому керівникові Миколі Кулику, концертмейстеру Адріанові Боднару, театрові „Tymoshenko Mime Theatre”, який допомагав створювати дивовижну атмосферу дійства, та усім-усім, хто доклався до проведення цього неповторного світлого і теплого свята та допоміг нашим дітям!