Творча майстерня

Маленькі пальчики завзято змагаються із самоклеючим папером – треба ж бо принцесі зробити корону! Фігурні ножички, які теоретично мали би різати, зовсім не хочуть підкорятися, виробляючи незрозумілі викрутаси. Та ще й незакінчена принцеса нахиляється все нижче і нижче: ось-ось впаде. З посмішкою спостерігаю за творчим процесом (воістину творчим! :) мого маленького товариша і чекаю. „Не можу”, - мовить малеча і розгублено звертає до мене блакитні оченята, очікуючи помочі. Кілька хвилин активної співпраці двох пар долоньок – і на столі милує око усіма барвами веселки наша принцеса. Миколка тішиться тихою, ледь помітною посмішкою. „Молодчинка, Миколко!”Це останні акорди, про які непростимо забути. Адже важливо дати маляті зрозуміти, що той чи інший витвір – його праця, наслідок його творіння, хоч і левину частину зробила я. Важливо дати дитині віру в себе, нехай ще поки не добре усвідомлену.
Цей досвід змінює маленьку людину. Частішають посмішки на її обличчі, по-іншому сприймаються вже звиклі речі. Зрештою, це є в своїй суті розвага – цікаве проведення часу, яке приносить задоволення – отже, дає можливість бодай на деякий час відволіктись від процедур і лікування, зазвичай такого важкого і болісного.
Ці творчі зустрічі у чорнобильській змінюють і нас, волонтерів. Віддаємо і отримуємо навіть більше. Стаємо чуйнішими, терплячішими, вчимося долати відчай і дивитися на життя з трішки іншої перспективи. Це все набуває особливого значення для нас як людей зовсім юних, які ще шукають багатьох відповідей і свого місця в цьому світі. Світі з його сльозами і з його радощами.
 
План найближчих занять :)
 
Щосуботи ми відвідуємо відділення гематології Львівської обласної спеціалізованої клінічної лікарні. Ми мріємо про те, щоб за декілька років у кожне відділення кожної дитячої лікарні Львова приходили волонтери . Адже це так просто – намалювати разом сонечко, виліпити з пластиліну чудернацького звіра, зробити витинанку чи браслет із бісеру у подарунок мамі.
 
Щосереди за адресою Чорновола 45а , з 18.30 до 19.30- проводяться підготовчі заняття для волонтерів котрі бажають долучитись до проведення творчих занять з дітьми.
 
Ви бажаєте, щоб волонтери проходили у ваше відділення – зателефонуйте нам і ми радо будемо приходити до вас. Волонтери зобов’язуються виконувати правила внутрішнього розпорядку відділення, а також усі вказівки медперсоналу. 
 
Ви  готові допомогти витратними матеріалами для проведення занять (нам постійно потрібні ватмани, пензлі , фарби,  кольоровий папір, пластична маса, глина, пластилін , рамки для робіт, бісер, нитки, інші матеріали
 
·         Ви можете завітати до нас у зручний для вас час ( робочі дні з 9.00 до 18.00, середа з 9.00 до 19.30) і передати матеріали.
 
·         У фонді знаходиться скринька куди можна покласти свій внесок.
 
·         Грошові внески також можна переказати на розрахунковий рахунок фонду
 
Реквізити для надання допомоги
БФ "Крила надії" 
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
Рахунок 26000060442841
ЄДРПОУ 35620901
МФО 325321
призначення платежу - добровільна пожертва на проведення творчих занять