Новини / П'ятниця, 10 травня, 2013

Великоднє диво для Паніва Іванка.

Всі ми звикли, що дива стаються на Різдво, і навіть дорослі скептики охоче вірять у Різдвяну казку, та життя взагалі річ дивовижна, і сюрпризи та дива стаються цілий рік, а тим більше у світлі Великодні свята. Саме таке диво сталося і у нас, з одним хлопчиком з Львівської лікарні.

Звати хлопчика Панів Іванко, йому 12 років і у нього Апластична анемія. Іванкові потрібна пересадка кісткового мозку. Це важка і високовартісна операція, тішить лише те, що у хлопчика є родинний донор – старший брат Василько, отже пересадка можлива в Києві. Та на супутні препарати, антибіотики, протигрибкові, розхідні, обстеження донорів крові та компонентів, додаткові обстеження та аналізи для самого Іванка та брата потрібно не багато не мало – 100 000 гривень. 

Перед Пасхальними святами ми якраз готувались розпочати збір, і дуже переживали, що ми встигнемо, коли пересадка потрібна фактично вже… І за кілька святкових днів сталось дійсно диво – родичам, сусідам  та односельчанам хлопчика вдалося зібрати 82 000 гривень. А у вівторок прихожани церкви святого Миколая з міста Самбора та отець Роман Грицишин передали для Іванка ще 18 175 гривень!

Ми просто не могли повірити, що так буває! Ми і родина Іванка щиро вдячні всім небайдужим людям, які допомогли цьому чуйному і доброму хлопчику! Так, тішитись ще рано, бо попереду важка операція і Іванко дуже потребує Ваших молитов і підтримки, та питання де взяти гроші наразі вирішене, а в наших умовах це значить дуже багато, адже без ліків лікування було б неможливе. Зараз хлопчик вже в Києві, в Охмадиті, і ми віримо, що все буде добре!

Особливу подяку хочемо висловити прихожанам самбірської церкви святого Миколая та отцю Роману, адже вони вже три роки поспіль підтримують наших діток.

Вже втретє на Великдень вони приїжджають у Львівську лікарню з подарунками, солодкими пасками та писанками для діточок, що проводять свята у лікарні. Так було і цього року. 

Свята минули, та в душі залишилось відчуття тепла і світла. Напевне, так і має бути, коли стаються дива!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02