Айсель Азізова

 
Айсель Азізова 25.01.2014 р.н.,
Діагноз: Бета таласемія.

Новини:

            Айсель 4 роки. Вона справжня східна принцеса – красива, добра і ніжна, тендітна, як екзотична квітка. І, на жаль, зачарована…

            У дівчинки рідкісний діагноз – Бета таласемія. Це спадкове захворювання, при якому уражаються еритроцити. Вони стають дуже чутливими. Стикаючись зі стінками судин, вони руйнуються. Потім пігменти кров’яних тілець вивільняються і відкладаються в тканинах, а залізо, що містилося в них, викликає руйнівні процеси у клітинах різних тканинах.

            Зараз дівчинка живе на переливаннях крові – кожні два тижня вона приїжджає у лікарню на огляд і переливання, а деколи і частіше, все залежить від стану маленької красуні. Через часті переливання у дівчинки ще й надлишок заліза в крові і для його виведення потрібен дорогий препарат Ексіджад вартістю 22000 гривень за упаковку, якої вистарчить на місяць…

            Порятунком для маленької принцеси стане трансплантація кісткового мозку і робити її доведеться закордоном, бо родинного донора у Айсель немає – дівчинка єдина дитина в сім’ї. Першим етапом у даній ситуації є пошук донора, він вже триває, зразки крові вже відправлено у лабораторію Польщі, і на цю процедуру треба буде близько 5000 євро.
            А потім буде і сама пересадка вартістю ще 120000 євро.

            Айсель життєрадісна, усміхнена та енергійна дівчинка, звісно, окрім тих днів, коли показники крові падають і настає час їхати на чергове переливання. Донорська кров рятує Айсель, але це тимчасова міра… Щоб розвіяти злі чари і не дати Айсель назавжди залишиться в тенетах хвороби потрібно диво. І здійснити це диво можемо лише ми разом, бо немає в цьому світі інших добрих чарівників окрім небайдужих людей! 

 

Реквізити для надання допомоги:

 

БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу - добровільне пожертва для Азізової Айсель.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02