Чернишин Гліб

 
Чернишин Гліб, 24.05.2016 р.н.
Діагноз: Ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура.

Новини:

            Глібу рік і 9 місяців, він любить бавитись машинками, любить дивитись мультики і дуже любить свіжі фрукти. Донедавна він був звичайним хлопчиком, ріс і розвивався.

            Та в листопаді Гліб захворів, у нього зявились проблеми з сечовипусканням. Звернулись до лікаря і виявили пухлину в сечовому міхурі, і не просто пухлину, а з підозрою на злоякісну рабдоміосаркому, що вимагає термінового і невідкладного лікування…

            З Хмельницької  лікарні Гліба скерували в Київ, в НІР. Однак, лікування потрібно було починати вже, а в відділенні, на жаль, не виявилось місць і потрібно було чекати, поки когось випишуть додому. Та хіба можна чекати при такому діагнозі?

            Батьки хлопчика звернулись у Львів, в хірургію ЗУСДМЦ. Тут зробили відкриту біопсію, підтвердили діагноз і розпочали лікування. Але, оскільки Гліб з іншої області – всі ліки доводиться купувати батькам і лише на препарати хімії, антибіотики, і фактори росту та супровідні потрібно майже 8 000 гривень. А ще ж є розчини, шприци, та й за перебування у лікарні дитині з іншої області доводиться платити.

            Окрім лікування їм довелось знімати помешкання, щоб не возити малого туди-сюди, коли їх відпускають з лікарні на кілька днів, купувати абсолютно всі медикаменти, оплачувати койко-місце. І це все ніби зрозуміло… От тільки як справитись з тим всім звичайній родині з двома дітьми?

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901 
Рахунок 26000060442841 
Призначення платежу - добровільна пожертва для Чернишина Гліба.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02