Гуленко Олександра

Звіт по зібраним коштам.

07.12.2017. - оплачено аванс в суму 100 000 грн. Щиро дякуємо всім!  І продовжуємо прямувати до мети, аби маленька нарешті отримала власний апарат вдома!

30.11.2018.  Сашеньку відпускають додому! Чудова новина. Проте апарату так і не має.  А він їй може бути потрібен в будь який момент, інакше повернення в реанімацію - не минуче...

23.11.2018. Маленьку перевели з реанімації у звичайне віддлення.

 Олександрі Гуленко 7 місяців і вона особлива дівчинка. Її тато справжній герой - учасник бойових дій АТО. Проте, на жаль, на цьому її особливість  не завершується. У дівчинки рідкісне прогресуюче захворювання СМА. при якому порушується діяльність м'язів рук, ніг, голови та шиї. З часом починають страждати ковтальні та дихальні функції.

На фото Сашенька зустрічає тата опісля тривалої розлуки

Встановлення діагнозу було дуже не простим і тривалим. Перші ознаки батьки почали зауважувати, коли дівчинці було 2 місяці. Вона захворіла на бронхіт і не могла самостійно тримати голівку. В 4 місяці їй поставили дыагноз і з того часу маленька "живе" у реанімації.

Лікарі описують її стан як "тяжкий стабільний". Але зараз дівчинку стабілізують і є можливість нарешті відпустити її додому.

Проте терміново необіхідно цілу купу апаратів: апарат неінвазивної стимуляції легень, відсмоктувач, портативний пульсоксиметр. Без них життя Сашеньки під загрозою. І цю проблему необхідно вирішити якомога швидше!

На фото Саша з улюбленою сестрою

Маленька Саша дуже любить свою старшу сестричку. Завжди спостерігає за нею та усміхається їй. Обожнює дитивитись мульки про лунтика та двох веселих гусенят. Має улюблену іграшку - молоток з шаріками.
Сашулька дуже хоче жити і без вашої допомоги їй не впоратись.
 
 
 
Якщо ви бажаєте допомогти дівчинці, кошти можна переслати на реквізити фонду з призначенням платежу: Добровільна допомога для Олександри Гуленко.