Козуб Яна

Козуб Яна 19.02.2018 р.н.

Діагноз: Спінальна м'язова атрофія

Новини:

28.02.2019 - Яна Козуб

Звіт по зібраним коштам.

Яночці Козуб дев’ять місяців. Вона молодша і дуже бажана дитина у родині - на її народження очікували не тільки тато з мамою, але й старша сестричка. Вона мріяла, як вони разом бавитимуться, гулятимуть, гойдатимуться на гойдалках, збиратимуть квіти, гратимуться в сніжки. 

Але вже третину свого невеликого життя Яна живе з діагнозом СМА - спінальна м’язова атрофія. Це означає, що вона ніколи не зіпнеться на ніжки, не зробить жодного кроку у своєму житті. 

Любячі батьки зауважили перші симптоми хвороби, коли дитині виповнилося п’ять місяців. На думку мами, Яночка відставала у розвитку від ровесників. Материнське серце  віщувало тривогу. На жаль, лікарі підтвердили, що з дитиною не все гаразд. Після обстежень, які зробили у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, встановили саме цей діагноз — спінальна м’язова атрофія. 

Зараз Яночка перебуває у дитячому мобільному хоспісі. 

Як звичайна дев’ятимісячна дитина, вона намагається схопити в ручки все, до чого дотягнеться, і запихати це до ротика. Особливо — свою улюблену пластикову ложку. Бавиться зі старшою сестричкою. Щоправда, напівлежачи, тому що спинку Яночка вже не тримає. Дівчатка дуже добре комунікують між собою. Та й взагалі, Яні подобається спілкуватися з будь ким, вона не любить тиші. 

Зараз Яночка ще дихає самостійно, проте стан дівчинки невблаганно погіршується і одного дня вона почне задихатись... Щоб не допустити цього потрібно апарат неінвазивної стимуляції легень, щоб батьки одразу змогли їй допомогти.

Захворювання Яни - прогресуююче.  Вже зараз дівчинка починає задихатись, і тому зажди потрібно бути напоготові. І щоб не допустити страшного, їй   потрібний власний апарат неінвазивної вентиляції легень.
Якщо вона не матиме власного, за критичної ситуації їй доведеться жити в реанімації. Це та річ, якої ми не маємо права допустити.
 
 
        Призначення платежу  добровільна пожертва  на проект  "Дихай!Живи!"
 
        Реквізити для надання допомоги:

       БФ "Крила надії"


       Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
       МФО 325321
       ЄДРПОУ 35620901
       Рахунок 26000060442841
Координатор напрямку допомоги дітям з муковісцидозом
Ткачук Анастасія
Тел.067 32 32 550