Проект Hair for Share

Ми розпочинаємо акцію Hair for Share! Ця ініціатива започаткована для допомоги онкохворим дітям, які внаслідок хіміотерапії втрачають волосся.

Для кожної дитини це важке випробування, і вони справжні меленькі супергерої, які стійко витримують фізичний біль. Біль супроводжується візуальними змінами, внаслідок хіміотерапії діти втрачають волосся і з'являється психологічний дискомфорт: зміна звичного образу, незручність вийти "на люди" без волосся й виглядати як інопланетянин.

Тому, ініціатори акції вирішили поділитися своїм волоссям та подарувати його дітям. У нас є майстри, які сплетуть перуки, тому крок за кроком ми зможемо потішити маленьких героїв й зробити процес лікування комфортнішим й легшим. Доєднуйтеся – ділитися круто!


Всередньому, щоб виготовити одну перуку, потрібно обстригти волосся чотирьом дівчатам. Його довжина має бути мінімум 20-25 см, воно має бути доглянутим: може бути фарбоване, але не пошкоджене. Вартість виготовлення перуки коливається від 8 до 15 тис. гривень. Нам вдалося знайти майстрів, які, дізнавшись про акцію, погодилися виготовити їх за 4 тис.грн. Онкохворим діткам зазвичай підходять перуки лише з натурального волосся, оскільки на синтетичні матеріали у них може бути алергія.

Як долучитися до акції:
- Обстригти своє волосся і пожертвувати його на перуку для онкохворих діток.
- Допомогти коштами на виготовлення перуки, вартість однієї перуки 4+ тис. грн.
ПриватБанк - 5169 3305 1136 7333 (Ліпська Н.С. БФ "Крила надії" - карта фонду). Обов'язково вкажіть призначення платежу: "на перуки"

- Стати нашим соціальним агентом: розповісти про акцію у соцмережах з хеш-тегом #HairForShare

Інструкція як обстригати волосся для перуки:
1. Перед зрізом необхідно помити і гарно висушити волосся;
2. Розділити волосся на максимальну кількість хвостиків і обрізати;
3. Довжина волосся, яка найбільше підходить під виготовлення перуки від 20 см;
4. Якщо ви фарбували своє волосся, просимо вас написати на аркуші паперу та додати листок до пакунку з волоссям, якою фарбою (колір та назву бренду). Якщо фарбували хноєю, теж вкажіть, будь ласка. Якщо у вас кучеряве волосся, будь ласка, вкажіть це також на акруші паперу і додайте листок до пакунку.
5. Кожний хвостик загорніть в окремий аркуш паперу, так щоб волосся не заплуталося.
6. Підходять також хвостики, старі шиньйони та перуки "з шафи", але не старші за 5 років, адже ті, які лежать довше мають специфічний запах, який важко вивести.

Партнери проекту: Таблеточки, Благодійний фонд «Крила надії»
Дружні перукарі:
нестеров максим (м. Київ), Olenka Mazurok (м. Львів), Hair Factory Lviv, Ira Popovych