Солтис Анастасія

 
Солтис Анастасія 03.08.2000 р.н.
Діагноз: Торсійна дистонія.
Новини:  

            Насті 17 років, вона дуже вродлива і комунікабельна дівчинка, любить фотографувати, ходить до школи, готується до ЗНО, хоче бути лікарем реабілітологом, і такий вибір не є випадковим – адже сама Настя змогла залишитись звичайною дівчинкою не без їхньої допомоги!

            До 12 років Настя росла і розвивалась як звичайна дитина, а в травні 2012 рідні помітили порушення мови – дівчинка почала затягувати звуки, гугнявити і батьки мерщій звернулись до лікаря.

            МРТ виявило зміни у мозку, які трактували як тромбоз поперечного синуса, Настю консультували в невролога, пролікували протисудинними препаратами і все ніби пройшло. Та невдовзі картина відновилась і дівчинка потрапила в неврологію на Орлика. Там діагностували аномалію судин головного мозку, і згодом Настю перевели в неврологію ЗУСДМЦ.

            Чим відрізняється Настін стан? Спастика мязів шиї і верхнього плечового поясу – дівчинка не може розслабитись і має несильні судоми. Єдине, що їй допомагає – уколи Ботоксу. Так, того самого Ботоксу, який вводять, щоб виглядати молодими і красивими. Насті він теж допомагає бути красивою – адже немає нічого красивішого за здоровя!

            Препарат вводять з 2013 року двічі на рік по два уколи. Лікування має позитивну динаміку – Настіних особливостей майже не помітно, вона навчається в загальноосвітній школі, лише перші пів року від початку хвороби дівчинка була на індивідуальному навчанні, дещо втомлюється, але загалом нормально переносить уроки, може вільно ходити, обслуговувати себе, займатись улюбленою справою і будувати плани на майбутнє!

            Єдина проблема – вартість. Флакон Ботоксу коштує 6400 грн, на введення потрібно 2 штуки – 12 800 грн, на рік – 4 штуки – 25 600 грн. Суми ніби і не космічні, але у родини їх нема. А Насті без уколів буде дуже погано… Єдиним виходом була б специфічна операція по вживленню нейрогенератора, який допоміг би передавати сигнали в головний мозок – так доступними словами нам пояснила мама дівчинки – але, наразі, це взагалі на рівні фантастики, бо в нас такі операції не проводять, а закордоном це і тисячі євро. І поки ця казка не стане реальністю – Насті знову і знову колоти Ботокс.

            Ми дуже хочемо, щоб колись Насті зробили таку операцію, але до неї ще потрібно дожити. А зараз настав час для чергового «уколу краси». Ціна питання – 12 800 грн.    

Реквізити для надання допомоги:
БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу - добровільне пожертва для Cолтис Анастасії.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова