Ваврущак Вікторія

 
Ваврущак Вікторія 25.02.2011 р.н.
Діагноз: Нейробластома.

Новини:  16.07.2015.  08.04.2015.

Вікторії 4 роки. Захворіла дівчинка восени 2014 року, 14 жовтня вона потрапила на Дністровську, в ЗУСДМЦ, з анемією. А за три дня у дівчинки виявили нейробластому – найпідступнішу з дитячих пухлин, і понеслось…

Вікторія пройшла 8 блоків передопераційної хіміотерапії, лікування проходило по різному і деколи дуже важко, потім було обстеження в Польщі, яке не показало бажаних результатів, потім операція по видаленню пухлини, після якої також був непростий післяопераційний період, ну і зараз Віка далі продовжує хіміотерапію.

Після операції, що була два місяці тому – 23 січня – Віка вже пройшла три блоки хімії, і тепер готується до наступного, четвертого. Після нього буде планове КТ, яке має показати, що ж далі. Дуже хочеться, щоб воно показало, що все добре і що далі Вікторії показано повертатись додому і жити звичайним дитячим життям. Та ми знаємо, що таких заключень, на жаль, не пишуть…

Більшість ліків, необхідних Вікторії, на щастя, досі були в лікарні, та попри це, дещо все одно доводиться купувати. А фінансові можливості сім’ї досить виснаженні поїздкою на обстеження та операцією. А до кінця тижня у Вероніки впадуть аналізи, і їй знадобиться препарат антибактеріальної дії Фосміцин вартістю 3500 грн за упаковку.

Ну і попереду ще КТ, і подальше лікуванні. Нажаль, життя не стає легшим, ціни продовжують рости, препарати стають дефіцитними і багато що пропадає з продажу. В таких умовах сім’ї, на жаль, не справляються самотужки, і родина Віки не вийняток.

Попри всю серйозність на фото, в житті Вікторія весела і усміхнена дівчинка, тільки дуже скромна, любить бавитись з іншими дітками, дивитись мультфільми та слухати музику і мріє чим скоріше повернутися додому.

Будь ласка, допоможіть дівчинці завершити лікування!

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02