Юрченко Катерина

 
Юрченко Катерина, 05.05.2017 р.н.
Діагноз: Біліарна атрезія. Не корегований тип.

Новини:

            Маленькій Катрусі 7 місяців. Вона шоста, омріяна і залюблена дитина в родині. Коли вона зявилася на світ, щастя усієї сімї –  і батьків, і дітей – не мало меж! Та радість тривала не довго… Жовтяниця, кровотеча, і страшний діагноз – атрезія жовчовивідних шляхів.

            «Дитина жити не буде», - сказали в київській лікарні… Та батьків такий вирок не влаштовував. Рятувати дитину вони поїхали до Львова, в хірургію КМДКЛ, і тоді здавалось, що порятунок справді є!

            Операція по Касаї, яку роблять таким діткам, пройшла успішно. Та невдовзі стало зрозуміло, що вона, на превеликий жаль, не врятувала Катрусю. Щоб врятувати дівчинку – потрібна трансплантація печінки. Та операція не була марною, вона дозволить Катрусі дожити до пересадки.

            Такі складні операції таким маленьким діткам в Україні не роблять. Малечу погодились взяти на лікування в Італійську клініку. Новина про пересадку прозвучала для мами дівчинки просто як грім серед ясного неба! А наступним ударом стала її вартість – 115 000 євро… Чи варто пояснювати, що для багатодітної родини це просто захмарна сума, яку самотужки їм ніколи не зібрати!

            Важко передати біль та відчай родини, що ще недавно була найщасливішою, а сьогодні змушена рятувати найдорожче – дитяче життя. Самим їм не впоратись… І часу у Катрусі зовсім немає… Та в цьому світі так багато дивовижного! І хочеться вірити, що у перше у житті дівчинки Різдво станеться справжнє диво і всі мрії збудуться! А у родини Юрченко на ці свята лише одна мрія – життя Катрусі. І вартість цього життя – 115 000 євро.        

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу - добровільне пожертва для Юрченко Катрусі.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02