Зіньків Ірина

              

               Зіньків Ірина 25.11.2003 р.н.

Діагноз: муковісцидоз з панкреатичною недостатністю. Хронічний обструктивний бронхіт.

Новини: 07.11.2014

Сьогодні ми познайомимо Вас із нашою новою підопічною Зіньків Ірою, дуже сором’язливою та цікавою дівчинкою.

У Іри – муковісцидоз. Її історія починається зі звичного для усіх муковісцидозників  сильного та виснажливого кашлю, задишки. Через які батьки занепокоївшись одразу ж забили на «сполох» і звернулись не до однієї лікарні.  Здали ДНК тест, завдяки якому і було виявлено захворювання. Тепер дівчинка спостерігається у відділенні педіатрії ЗУСДМЦ. У стаціонарі – 2 рази на рік.

            Та це все про її хворобу, а ми хочемо трішки більше уваги приділити власне особистості Іри.

Дівчинка обожнює малювати і робити прикраси для ляльок! Любить читати, особливо книги про тварин. А улюбленими тваринками є котики! Такі ж ніжні як і сама дівчинка.

            У майбутньому Іра мріє стати лікарем, аби лікувати хворих діток! Тому що як ніхто інший, розуміє, наскільки це потрібна та значуща професія!

Іра невпевнена у собі, дуже сором’язлива… І за що б не взялась – вагається чи в неї вийде. Але як нам вдалось їй показати – вагання даремні! На творчих заняттях ми не раз могли почути від неї «Я не зможу!». І кожного разу вона доводила собі і нам, що все в її руках, головне вірити у свої сили! Тому що її витвори були просто чудові.

            Невпевненість Іринки стосується і її здоров’я та майбутнього. Стан дівчинки – складний і її потреби надзвичайно великі: Пульмозим, інгалятор Пері Бой, Кисневий концентратор і пульсоксиметр.

            Іринка із звичайної сільської сім’ї, для якої купівля Пульмозиму – це щось з області фантастики! А про кисневий концентратор  у їхньому випадку взагалі не може йти і мови!      

            Іра дуже потребує Вашої допомоги, тому що їй більше ні на кого покластись у цьому питанні! Допоможіть цій сором’язливій дівчинці! Будь ласка!

Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні платежу: Добровільна пожертва для Зіньків Ірини.

Координатор напрямку допомоги дітям з муковісцидозом

Якимюк Соломія

Тел.0673232550