Новини / Середа, 08 листопада, 2017
Життя після пересадки або Такролімус і з чим його «їдять».
А народилась Женя з вродженою вадою жовчовивідних шляхів – їх просто не було. Порятунком для таких діток є пересадка печінки. Саме пересадка і врятувала Женьку – тепер вона красуня, дуже швидко росте і стрімко розвивається!
Однак, пересадка – надзвичайно складна процедура і діти, що її перенесли, ще дуже довго перебувають під наглядом лікарів і потребують постійних обстежень, аналізів і контролів. Один з них – аналіз на такролімус – препарат, який приймають абсолютно всі пацієнти після пересадки. Його задача – знизити власний імунітет, що атакує пересаджений орган. Якщо такролімусу в організмі замало – орган буде відторгнуто, якщо забагато – постраждають інші органи, тож доводиться постійно балансувати на певній межі.
Жені аналіз на такролімус роблять щотижня, як і іншим діткам, що також перенесли пересадку печінки. І ось настав той час, коли в лікарні закінчуються реактиви на такролімус – ще цього тижня дітям зроблять аналізи, а на наступний реактивів вже нема!
Ці малюки, з величезними, цікавими до всього очима, як у Жені, пройшли дуже-дуже важкий шлях, можливо тому вони так і поспішають після пересадок надолужити втрачене і дуже швидко наздоганяють однолітків. Без реактивів все їхнє щасливе активне життя знову опиниться під загрозою. Хіба це можливо допустити?
Ціна питання – 25000 гривень.
Часу – тиждень.