Про нас

Хто ми

 

Мрія БФ “КРИЛА НАДІЇ”  суспільство, в якому кожна дитина має доступ до якісного лікування і можливість залишатися при цьому дитиною. 

 

Щоб досягти цього ось уже 17 років ми створюємо гідні умови для лікування, підтримки і соціалізації важкохворих дітей, змінюємо законодавство в їх інтересах, а також формуємо культуру конструктивної благодійності та волонтерства.

 

Ми гнучкі до викликів, тому в час пандемії змогли якісно дбати про важкохворих дітей і надавати допомогу  медпрацівникам та дорослим, які потребують респіраторної підтримки вдома.

 

Новим викликом для нас є збереження дитинства та повноцінного якісного лікування дітей у час повномасштабної війни, допомога людям, які постраждали від вторгнення, а також допомога нашим пораненим захисникам.


Наші цінності

 

✔️Сміливість не боїмося братися за складні проблеми, говорити відверто про добре і погане. 

 

✔️Прозорість дотримуємося прозорості в управлінні фінансами і процесами.

 

✔️Ефективність   максимально раціонально використовуємо ресурси і можливості для створення якісного результату.

 

Наші принципи


✔️Інтереси отримувача допомоги в першу чергу 


✔️Кожне життя і кожен день життя  безцінні

 

✔️Допомога має бути швидкою та ефективноюНаша історія

 

Благодійний фонд “КРИЛА НАДІЇ” розпочав свою роботу у 2007 році і працює за наступними напрямками: допомога важкохворим дітям, допомога медичним закладам, допомога пораненим (робота з госпіталями, стабпунктами та лікарнями, які допомагають пораненим), тактична медицина (засоби надання першої домедичної допомоги), гуманітарна допомога, підтримка НГО, які допомагають дітям, зміна законодавства на користь НГО і отримувачів благодійної допомоги.

 

Однак, основним напрямком нашої роботи була і є допомога важкохворим дітям, а саме - дітям з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями, нефрологічними захворюваннями з потребою у різних видах діалізу, дітям з орфанними захворюваннями, дітям, що потребують трансплантації органів та кісткового мозку.  

 

 

Наші пріоритети

 

Допомога дітям, які захворіли на рак або потребують трансплантації органів є нашим основним напрямком роботи. Він включає адресну підтримку, закупівлю ліків та обладнання в дитячі лікарні, навчання медиків та створення умов для якісного лікування дітей в українських лікарнях, на батьківщині.

 

Ми не залишаймося осторонь суспільних викликів та життя нашої країни. Під час Революції Гідності та з початком російської військової агресії у 2014 р., під час пандемії COVID-19 та з перших днів повномасштабного російського військового вторгнення свою працю та можливості ми присвячуємо тим, хто потребує нашої підтримки та допомоги.

 

Творимо системні довгострокові зміни. Якщо лікування десяти українських дітей за кордоном обходиться державі стільки ж, як створення нового відділення, яке лікуватиме десятки дітей щороку, то чому б його не створити? За останні десятиліття ставлення до раку та інших складних захворювань змінилося з «це не лікується» до «будуть кошти, буде шанс на життя». І ми робимо все можливе, що цей шанс був доступний кожній українській дитині, яка захворіла.