Як ви можете допомогти

 

Якщо ви хочете пересвідчитися в правдивості прохання про допомогу зверніть увагу на наступні речі, які обовязково мають бути в проханні.

1. Імя і прізвище дитини.
2. Де проходить лікування.
3. Який вид допомоги потрібен.
4. Якщо ідеться про збір коштів на операцію чи лікування за кордоном, має бути рахунок !!!! з клініки. На рахунку має бути печатка лікара, чітко вказано його прізвище .
5. Якщо ідеться про збір коштів на ліки, має бути чітко написана назва , дозування і кількість флаконів.
6. Якщо ідеться про донорство крові то має бути вказаний вид кровоздачі, Р-маса, тромбоконцентрат, плазма.

Якщо будь яке з оголошень викликає у вас підозру, передзвонюйте не по номеру, а через довідкову, безпосередньо у відділення де лікується дитина.

ЩО ВАС МАЄ НАСТОРОЖИТИ
1. немає імені і прізвища дитини
2. просять просто кров, без конкретизації для чого
3. немає контактів лікарні і прізвища лікара на рахунку.
4. вказана тільки необхідна сума, без конкретизації, на що саме.
5. прохач наполягає, що потрібна конкретна сума на ліки, бо так сказав лікар (П.С. жоден лікар не напише у довідці суму лікування, по закону лікування у нас безплатне, лікар може сказати потребу у ліках і обстеженнях).
6. представлені документи , новини і потреби датуються більше ніж місяць назад.

ПРАВА ЛЮДИНИ ЩО ЖЕРТВУЄ - якщо ви жертвуєте кошти, чи будь що інше ви вправі вказати, для кого і на, що мають піти ваші кошти чи інше. Якщо ви передаєте готівку, у руки батьків, чи волонтерів, ви вправі просити розписку про передачу, у разі якщо людина відмовляється давати розписку, краще не передавати нічого.
Якщо ви передаєте гроші в руки волонтеру чи батькам без чіткого вказання на що мають піти гроші, будьте готові до того, що вони підуть не лише на ліки, а й на транспорт (таксі від лікарні до дому . чи поїздки на обстеження) на їжу,на одяг для дитини-це теж складові лікування.
Якщо ви переказуєте гроші у фонд - то будь який фонд в кінці року має дати повний звіт про використання і отримання коштів. Згідно законодавства, якщо фонд відмовляється- не довіряйте цьому фонду
Якщо в переказі вказано призначення - Іванку, то фонд може передати ці кошти тільки для Іванкаі більше ні для кого.

Відносно потреб, які я пишу на сайті- потреби в ліках завжди підтверджені лікуючими лікарями (рецептом , телефонним дзвінком, особистою зустріччю).
Без підтвердження від лікаря, що потрібні саме ці ліки і в саме такій кількості і такого дозування, жодні ліки батькам не передаються, на жаль є прикрі випадки , коли батьки самі назначають лікуваня своїм дітям.

Якщо хочете допомогти зважайте на це.