Артишко Тарас

Артишко Тарас
 
 
Артишко Тарас, 10.03.1999р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.
Новини:  22.10.2013.  29.03.2013.  08.03.2013.
 

Тарасу 13 років, він навчається в 8 класі, живе в селі Кротошин Перемишлянського району з батьками, бабцею та сестричкою Марічкою, молодшою за нього на рік.

Захворів Тарас в січні цього року, піднялась висока температура, її збивали і вона знову піднімалась. Звернулись до лікаря, спочатку все виглядало як запалення нирок та підозра на стафілокок, почали лікування, та воно не давало результатів. Тоді батьки звернулись до Львова у ЗУСДМЦ.

Спершу Тараса направили в педіатрію зі стафілококом, зробили аналізи і відпустили додому чекати результатів. Аналізи показали дуже низькі тромбоцити, Тараса направили до гематолога і в лікарню він їхав вже дуже слабким, на пів дорозі мамі довелось виходити з ним з маршрутки і брати таксі.

Нажаль, підозри виявились не марними і в Тараса виявили лейкемію. Хлопчику одразу призначили лікування і він заступив на перший протокол

Тарас дуже вдумливий, серйозний хлопчик, його любимі предмети в школі біологія та історія, проте він не лише гуманітарій – з технікою та електронікою Тарас також «на ти», дуже любить щось розбирати і досліджувати. Крім того він займається сучасними танцями, до них в село приїжджає вчитель і хлопчик з радістю відвідує заняття, вже будучі в лікарні не раз казав мамі, як би він хотів потанцювати :)

 Тарас схильний все переживати в собі, і перспектива тривалого лікування надзвичайно його вразила… Дуже хочеться, щоб хлопчик скоріше повернувся додому, мама розповідає що він дуже чекав весни, щоб йти збирати березовий сік. Я ніколи не збирала березовий сік, і досить приблизно уявляю, як це робиться, а Тарас збирав :) Та цієї весни свіжозібраний сік йому не можна… Але ж це лише одна весна, правда? І їх у хлопчика буде ще багато! І танцювальних виступів буде ще багато! А скільки цікавого таїть в собі біологія та історія!

Я впевнена, Тараса чекає ще дуже багато відкриттів і досягнень, але спочатку потрібно здолати лейкоз і тут нашому сонячному хлопчику дуже знадобиться допомога і підтримка, фінансова – бо необхідні препарати вартують великих коштів, яких немає у простої родини з села, і моральна – бо лікування буде важким і тривалим. Та разом все вийде!

Будь ласка, допоможіть Тарасу!
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02