Бідзінський Назар

Бідзінський Назар


(Вдома.)
Бідзінський Назар, 29.06.2004р.н.

Діагноз: нефробластома.

Новини:   14.05.2012.

            Назару 7 років. Захворів він у вересні 2009 року, одразу ж, як тільки пішов на підготовку до школи. Піднялася температура, симптоматичне лікування не допомагало. Батьки самі звернулися на Дністровську, там направили на УЗД і виявили пухлину правої нирки. Назара відправили на консультацію до дитячого онколога і діагностували нефробластому.
            З тих пір пройшло 2 з половиною роки. Зараз Назар в ремісії по основному захворюванню. Він навчається в першому класі, займається вдома за індивідуальною програмою, любить математику, комп'ютерні ігри і конструктор «Лего», любить кататися на самокаті і гуляти з друзями. А від того далекого вересня його відділяє курс хіміотерапії, операція, променева, ще один курс хіміотерапії, ще одна операція ...
            Назар пройшов хімію до операції і після, сама операція була важкою і травмуючою - видалили нирку. Післяопераційний період, відповідно, теж був важким. Але хлопчик переміг.
            Однак, тоді ж, коли виявили нефробластому правої нирки, виявили кісту на лівій. Зрозуміло, поки йшло лікування основного захворювання, кісту не чіпали. Після закінчення лікування її теж просто спостерігали. Однак, для дитини з однією ниркою, кіста на цій самій єдиній нирці, величезний ризик. І батьки вирішили проконсультуватися в Університетській клініці Мюнхена.


            У Мюнхені лікарі наполягли на видаленні кісти. Назара прооперували в серпні 2011. Протягом першого року дитині належить раз в три місяці їздити на обстеження. Потім ще чотири роки - раз на пів року. Вони були в Мюнхені вже двічі, кожне обстеження обходиться батькам в 2000 євро. Операція обійшлася в 16778 євро, її допомогли оплатити німецькі благодійні фонди. Все лікування тут батьки тягли самостійно і, відверто кажучи, були впевнені, що впораються. На жаль. Важко заробляти великі гроші, коли в сім'ї хвора дитина.
            Наступна поїздка призначена на 4 червня. Грошей на обстеження немає.
            Назар єдина дитина в родині. Батьки стараються з усіх сил, щоб забезпечити його всім необхідним, у тому числі і необхідними консультаціями і спостереженням лікарів. Адже з однією ниркою можна спокійно жити, якщо вона буде здорова.
            Будь ласка, допоможіть Назару.
            Дуже потрібна фінансова допомога.          

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02