Білак Сергій

 
Білак Сергій, 26.09.2007 р.н.
Діагноз: Рабдоміосаркома ембріонального типу м’якиї тканин обличчя справа.
Новини:   26.06.2014.
 
           Сергійко у відділенні вже більше року – з минулого березня. Йому 7 років і він веселий і активний хлопчик. У Сергія рабдоміосаркома м’яких тканин обличчя.
            Діагностика тривала довго, не могли визначити тип пухлини, яка тим часом росла. Та коли почали хіміотерапію, утворення, на щастя, суттєво зменшилось і відновились всі ушкоджені функції. Та хімію хлопчик переносив дуже важко, з сильними ускладненнями, реанімаціями, з харчуванням довенно. Деколи ставало страшно, що хвороба перемагає…
            Та Сергійко впевнено відвойовував своє і кожного разу долав всі ускладнення – і він, і батьки великі оптимісти, мабуть це дуже допомагало :) Ну і, звісно, старання лікарів, які раз за разом ставили хлопчика на ноги.
            Сергію потрібні обстеження (МРТ, КТ) які роблять планово пілся курсу хімії та супутні препарати, осетрон проти блювоти, філстим щоб підняти лейкоцити, без яких дитячий організм вразливий до будь-якої інфекції, а інфекція нам зовсім не потрібна – нам потрібні хороші аналізи і перемоги!
            Будь ласка, допоможіть Сергію! Його батьки справжні молодці, вони все стараються робити для дитини самі і нікого не грузити своїми проблемами, але ми всі розуміємо, що таке рік лікування дитячої онкології. Звісно, що їм тяжко і допомога дуже і дуже потрібна.
             Будь ласка, допоможіть Сергію продовжити лікування!
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02