Білецька Юля

Білецька Юля

Білецька Юля, 23.06.2005 р.н.
Діагноз: лімфома Годжкіна.

Новини:

Новина 08.08.2011.

У гематології ЗУСДМЦ проходить лікування Юлічка Білецька. Дівчинці 6 років. Лімфому їй діагностували у травні, хоча збільшені лімфовузли мама помітила ще в лютому. Тоді звернулися в поліклініку, там заспокоїли, що нічого страшного і призначили симптоматичне лікування, яке результату не дало. Тоді мама звернулася з дитиною в поліклініку дорослого онкологічного центру, там провели пункцію і запідозрили лімфому.
Далі дівчинку скерували на Дністровську. Там провели повне обстеження і підтвердили невтішний діагноз.

Зараз Юля проходить хіміотерапію прокарбазином. У Львові є лише прокарбазин індійського виробництва, але він не підходить Юлі, оскільки малоефективний. А потрібен прокарбазин європейського виробництва, він же ж Натулан.

Перші дві упаковки мама купувала по 250 євро за кожну ... Космічна сума для продавщиці супермаркету з двома дітьми на руках і без чоловіка. Їх вистачило на два курси. На наступний курс, а всього їх має бути ще чотири, немає ні грошей, але препарату. А значить, лікування і маленьке життя під великим питанням ...

У Юлічки є молодша сестричка Марічка, живуть вони в селі. Батьки розлучені, тато дівчаткам не допомагає. Але, загалом, все було нормально, справлялися, поки Юля не захворіла. До цього дівчинка була мамі справжньою підтримкою і опорою - допомагала вдома, прибирала, мила посуд, бавила любиму сестричку. Юля дуже гарно співає і танцює, із задоволенням вчить літери, малює.

Зараз Юлі потрібно 4 упаковки Натулану - на чотири курси. Купити його мамі нема за що, а Юлю потрібно лікувати. Ми дуже просимо всіх небайдужих людей допомогти зібрати гроші на такий дорогий препарат для маленької Юлічки. Також, звертаємося до всіх, можливо, хтось може допомогти придбати його дешевше.

Будь ласка, допоможіть Юлі!