Бородинська Ірина

 Бородинська Ірина, 03.10.2000 р.н.

 

Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.
Новини:  03.04.2013.   20.03.2013.

Іринці 12 років, вона навчається в Червоноградській гімназії, навчається добре і з цікавістю, любить книжки і спорт, активно проводить вільний час з друзями, яких у дівчинки дуже багато.

Захворіла Іра місяць тому, в лютому 2013. Почалось все з болів у суглобах, боліли ніжки. Піднялась температура 37,2 і не проходила, завжди жвава і активна дівчинка почала відчувати слабкість. Ніби нічого надзвичайного, та біль в суглобах не давав спокою. З нього і почали. Спочатку батьки звернулись за консультацією до ортопеда, потім до ревматолога, Ірі зробили аналіз крові і виявили… бласти.

В ортопеда дівчинка консультувалась вже у Львові, в західноукраїнському дитячому центрі, то ж її одразу скерували до дитячого гематолога, і в останній день зими Іруся розпочала протокольне лікування гострої лімфобластної лейкемії.

Зараз Іра проходить хіміотерапію. Родичі, знайомі, школа зібрали невелику суму грошей, але їх ледь вистарчить на супутні витрати на перший час. А далі, коли після хімії впадуть аналізи і знадобиться імуноглобулін та фактори росту, які разом тягнуть на тисячі гривень, Ірусі не обійтися без допомого небайдужих людей, бо, нажаль, не всі ліки є у лікарні, а без Грастиму і Біовену не обходиться жодне лікування лейкозу.

Іра дуже любить читати, особливо різні пригодницькі книжки, займається волейболом, вишиває бісером, малює, та найбільша радість, звичайно друзі, Іра дуже товариська дівчинка. В лікарні з Ірусею мама, і мамине серце просто «не на місці», адже в Іри попереду тривале лікування, а вдома молодша донечка Христинка, яка цього року прощається з дитячим садочком та починає підготовку до школи, і мамина турбота та допомога старшої сестрички їй би зовсім не завадила. Доведеться розриватися між лікарнею і домом… Але, дружнім сімям все вдається, а в Іри саме така сімя – мама, тато і дві чудових дівчинки - сестрички.

Ми дуже просимо не пройти повз цієї чарівної дівчинки, їй зараз дуже важко, але у неї обовязково все буде добре, вона в надійних руках найкращих лікарів, її підтримують рідні та близькі, до того ж вона спортсменка, а значить, вміє перемагати! Головне, щоб лікування не переривалось через відсутність ліків та брак коштів на їх придбання, і тому ми дуже просимо допомогти цій тендітній дівчинці пройти шлях до одужання.

Дуже потрібна підтримка та фінансова допомога

 

 
Координатор адресної допомоги 

Марина Анісімова 050 370 90 02