Буйна Юрій

 
Буйна Юрій, 23.04.2010 р.н.
Діагноз: Медулобластома 4 ділянки 4 шлуночка головного мозку.
 
Новини:   15.06.2016.  19.06.2014.
 
            Юрчику 4 роки і до цієї зими він був звичайним хлопчиком – ріс, бешкетував, тішив батьків та дідусів з бабусями. А на початку грудня прийшла біда. Вірніше, спочатку ще не було зрозуміло, що це біда, просто у малюка з’явились періодичні блювання і головні болі.
             На прикінці грудня Юрчика госпіталізували в реанімацію МДКЛ на Орлика з проявами високого тиску. Далі почались аналізи, обстеження, КТ, МРТ і у малого виявили пухлину.
            На початку січня Юрчик вже був госпіталізований в центр нейрохірургії та неврології в Ужгороді, де 15 січня його прооперували – повністю видалили пухлину 43х37х42мм. Гістологія показала Медулобластому. Ще два тижні Юрчика спостерігали ужгородські лікарі і 30 січня  малюк був скерований до Львова.
            В хірургію ЗУСДМЦ Юрчик потрапив у стабільно важкому стані, що відповідав перенесеній ним операції. Малюк майже ні на що не реагував, не рухався, не видавав ніяких емоцій – спочатку лікарі навіть не могли зрозуміти, чи це наслідок оперативного втручання, чи пережитого шоку, адже цілком здорова дитина в лічені дні перестала ходити, говорити і навіть вставати… Звісно, це був шок не лише для Юрчика, а і для батьків, рідних і близьких, бо ніколи неможливо змиритися що це на твоїх очах відбувається з твоєю дитиною і ти нічим не можеш зарадити…
            На початку лютого розпочали хіміотерапію. Хоч хімія проходила важко, однак зразу дала результат і Юрчик почав відходити і від шоку, і від парезу, почали відновлюватись функції, малюк швидко навчився посміхатися лікуючому лікарю :) Те, який малюк зараз, і яким він приїхав до Львова - небо і земля.
            Зараз триває протокольне лікування. Малюк проходить «важку» хімію Метотрексатом, що викликає багато ускладнень. На щастя, завдяки нашим благодійникам, ми змогли закупити реактиви, і Юрчику, як і іншим малюкам, можуть робити аналіз і контролювати рівень Метотрексату в крові – без цього контролю продовження лікування було б під великим питанням.
            Та окрім реактивів є і інші потреби: Філстим, Флуконазол, Лейковорин – усі супутні препарати потрібно купувати самостійно і родина, нажаль, вже не має такої можливості, а лікування і відновлення триватиме ще довго. Тому, ми дуже просимо допомогти маленькому Юрчику. Він вже переніс дуже багато і довів, що справжній боєць! Та без допомоги небайдужих людей йому зараз не впоратись!
            Дуже потрібна допомога!
 
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Крила надії"
ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
МФО 325365
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 2600001336292
Призначення платежу - добровільне пожертвування для Буйни Юрія.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02