Бистриченко Олександр

Бистриченко Олександр

Бистиченко Олександр Андрійович, 1991 р.н. , 18 років.
Діагноз: Анапластична епендімома спинного мозку на рівні С2-4, Th 7-9. Стан після комбінованого лікування. Рецидив пухлини на рівні С3.
 
Новини:   03.02.2011    24.09.2010   12.08.2010
 
 
         Олександру 18 років. З хворобою він бореться вже два роки. Вперше біль у грудях з'явився у квітні 2008 року, тоді хлопцеві діагностували й почали лікувати остеохондроз. Але в липні біль повернувся. А незабаром почали відніматися ноги. Проведене МРТ показало наявність пухлини. Хлопця направили в Інститут нейрохірургії в Київ, де прооперували і встановили діагноз. Пухлина виявилася анапластичною епендімомою III - IV рівня злоякісності.

            Сашу направили у Львівську обласну на дообстеження. Контрольне МРТ показало ріст пухлини. Сашкові провели 4 блоки хіміотерапії.
         У серпні 2009 року МРТ показало рецидив із метастазами в головний мозок. Знову операція в Інституті нейрохірургії. Після операції Саша пройшов курс високодозової променевої терапії.
І знову рецидив. І знову операція. У листопаді 2009 року Сашко проходив променеву в Москві, в РНЦРР Росмедтехнологій, оплатити яку батькам допоміг Російський фонд «Життя». Сашко не міг ходити - доводилося вчитися заново, були порушення мови, слабкість, утруднення ковтання. Але він дуже старався, розробляв руки і ноги, робив вправи, батьки навіть самі дивувалися, яка сила волі у їхнього сина. Він продовжував вчитися у ВУЗі, Саша добре ладнає з комп'ютером, він дуже здібний і розумний хлопець. Останне МРТ показало наявність об'ємного утвору на рівні тіла хребця С3. Нова пухлину в важко доступному місці, оперувати її не можна - якщо хлопець і виживе, то залишиться повним інвалідом.

          Єдиний варіант - курс гіпофракціонной радіо хірургії кібер-ножем. Такий кібер-ніж є в клініці Спіженка, під Києвом. Вони готові хоч завтра прийняти Сашу на лікування. Ось тільки клініка приватна і лікування в ній дороге ... Вартість курсу, необхідного Саші, становить 15 тисяч доларів США.   Грошей у батьків немає. Зате є непогашені кредити, якими сім'я «обросла» за роки лікування ... Є квартира, але продати її не можна - не приватизована. Є близько двох тижнів на пошук грошей. І є невгамовне бажання жити ... Кібер-ніж - єдиний останній шанс для молодого хлопця. Сашині батьки дуже втомилися, тільки    Сашкове бажання жити дає їм сили продовжувати щось робити. Їм дуже потрібна допомога, вони готові віддати все, аби врятувати сина, тільки віддавати вже нічого... Сашкове життя коштує 15 тисяч доларів.    

         Він дуже хоче жити завтра.
         Допоможіть оплатити лікування.

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02