Допомога важкохворим дітям

 

Від першого дня заснування фонду до сьогодні допомога важкохворим дітям та відділенням, що ними опікуються, є пріоритетом нашої діяльності.

Коли ми починали свою роботу, то такі слова як “онкологія”,  “муковісцидоз”, “трансплантація нирки” та ін. звучали фактично як вирок. Але з того часу дуже багато чого змінилось, як у сфері медицини, так і сприйнятті цих захворювань. Тепер відомо, що рак та інші складні недуги лікуються. І не лише за кордоном, а у нас, у Львові. Що для цього є чудові спеціалісти та лікарні, облаштовані сучасним обладнанням. І дуже важливо, що близькі онкохворих дітей знають, куди звернутись, якщо їхня дитина захворіла.

 

Ліки та обстеження тепер не є тягарем батьків. Зараз вони можуть більше часу присвятити своїм дітям, а не “погоням” за коштами на лікування. 

 

До цих змін причетні безліч людей. І ми не будемо зупинятись на досягнутому. Попереду буде багато змін на краще!

Проекти даного напрямку:


Підтримка лікування. Забезпечення наших підопічних ліками, розхідними матеріалами, реактивами, оплата обстежень та інше необхідне для процесу лікування.

Трансплантації органів. Допомога дітям, що потребують трансплантації органів( нирки, легені, кістковий мозок та ін), оплата операцій з акордоном, супровід до і після трансплантацій. Створення центру трансплантацій у Львові.

Допомога відділенням. Закупівля медичного обладнання необхідного для лікування, створення умов для комфортного перебування родин у лікарні (ремонти, побутові потреби). Потужним прикладом є проект "Космічний корабель для нейрохірургії" , що спрямований на створення системи нейрохірургічної допомоги дітям з пухлинами мозку і хребта у Львові.  Завдяки ній  діти, що потребують видалення пухлин мозку та хребта  зможуть пройти хірургічні операції в рідній країні. Детальніше про проект тут.

Ендопротезування. Допомога у збереженні кінцівок, оплата ендопротезів, забезпечення необхідним обладнанням для малокрівних операцій.

Hair for share. Безкоштовні перуки з натурального волосся для дітей з алопецією. Детальніше тут.

Лінія підтримки. Інформаційна, логістична підтримка для родин під час і після лікування.

Освітні проекти. Навчання лікарів та медичного персоналу.

 

Реквізити для надання допомоги:

АТ КБ  ПриватБанку м.Львів

МФО 305299 ЄДРПОУ 35620901

UAH - IBAN UA173052990000026004011002472

USD  - IBAN UA823052990000026000021013778

EUR  - IBAN UA503052990000026006021006875

 

Призначення платежу: Добровільна пожертва (просимо вказувати на що саме, щоб ми могли використати кошти вірно)