Чайківський Володимир

 
Чайківський Володимир, 20.07.2015 р.н.
Діагноз: Наслідки перенесеного енцефаліту. Симптоматична епілепсія. Судоми.
Новини:

UPDT: 13.06.2018. Кошти для Володі зібрано на рахунки батьків, стимулятор блукаючого нерва (VNS) вже оплачено! Кошти, які були зібрані на рахунки БФ "Крила надії", будуть використані на потреби інших важкохворих дітей під опікою фонду.

Щиро дякуємо!!!

            На перший погляд маленький Володя звичайний хлопчик – любить гуляти, любить тваринок, тішиться, коли поряд його рідні. Та в свої 2 роки 10 місяців малюк майже не розвивається, хоч і почав цікавитись книжечками, але все, чого йому вдається навчитись – він одразу забуває… Причина тому – перенесений вірусний енцефаліт і тяжкі наслідки.

            Володимирчик ріс і розвивався як всі діти, навіть в чомусь випереджав, та одної ночі, в листопаді 2016, все змінилось. Раптова температура під 40 і судоми, хоч спати лягала здорова дитина... Далі – лікарня, реанімація, кома… Жодних прогнозів лікарі не давали… Малюка врятували, однак він отримав найгірше з ускладнень при його діагнозі – судоми.

            Мама розповідає: «Усі лікарі говорять в один голос: "Якби не судоми....", за цих півтора року ми перепробували усі таблетки, сиропи, порошки, розчини та схеми лікування судом, але.... так деякий результат був, проте дуже короткочасний. Ми трішки заберемо судоми, Володя починає робити рухи у психічному розвитку, проходить деякий час судоми знову наростають і усі зусилля залишаються без змін, або ж він забуває те що вивчив...»
            Малюка судомить по 5-7 разів на день, до 20 приступів щоразу. Це катастрофічно багато. І іншого виходу як операція лікарі не бачать. Батьки консультувалися у Канадійського лікаря, що приїздить у Львів в КМДКЛ, і вона наполегливо радить оперувати вже зараз.

            У другій половині червня приїздить всесвітньо відомий професор Джеймс Рутка який може прооперувати малюка, оскільки операція складна і рідкісна для України. Професор прооперує безкоштовно, все що потрібно – це придбати апарат, стимулятор блукаючого нерва VNS. Та його вартість захмарна для батьків – 704 000 гривень!
            Родині вдалося зібрати 217 000 гривень завдяки небайдужим людям, та часу катастрофічно мало. Операція допоможе малюку жити нормальним життям і згаяти цей шанс просто не можна! Батьки хлопчика вірять, що їх дитина зможе здолати цю недугу і  дуже сподіваються на допомогу!

            Ціна питання – 487 000 гривень.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02