Чмирук Сергій

           Чмирук Сергій

Чмирук Сергій 07.10.1991 р.н.

Діагноз: Лімфома Беркітта.

Новини:   27.07.2012.  14.07.2012.  25.06.25012.

Форум

           Сергію 20 років. Він з мальовничого Волинського села Козин. З березня місяця Сергій проходить лікування у Львові, в інституті крові. Захворів Сергій два роки тому, в березні 2011 йому діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Тоді хлопець пройшов курс полі хіміотерапії і увійшов в ремісію.

            Але в січні цього року хлопець знову потрапив у лікарню, тепер вже зі скаргами на біль у правому стегні. В нозі виявили новоутворення, а біопсія показала лімфому високого ступеня злоякісності з дифузною формою росту. Так з’явився новий діагноз - Лімфома Беркітта.

            Сергія проконсультували в Інституті раку, назначили курс хіміотерапії, та скерували у Львів. У Львові він пройшов один блок, потім була операція в Луцьку, зараз хлопець знову у Львові, проходить протокольне лікування.

            Препарати основної хімії – метотрексат, цитозар – доводиться купувати батькам. Та найгірше, що на фоні мегадозової хімії сильно падають показники, і Сергію потрібні факторі росту – гристим, граноцит у великій кількості. Після перших двох блоків йшло по 5 флаконів граноциту – це вже 24000 гривень. Після останнього пішло 8 флаконів грастиму – на граноцит цього разу коштів не стало… Ще й лейкоцити не збираються рости.

            Хлопець закінчив школу, поступив в технікум, завжди займався спортом. Навіть має ІІ розряд по гирьовому спорту. Завжди був за здоровий спосіб життя , любить плавання. Цікавиться комп’ютером, як і всі однолітки.

            Зараз для Сергія не найкращі часи, нажаль. Лікування йде важко, коштів немає. Наш фонд зміг закупити зараз цитозар, етопозид та гристим на суму понад 10000 гривень. Але наразі це все, чим ми можемо допомогти хлопцю. Та з лейкопенії хлопець ще не вийшов, і лікування ще не закінчилось.

            Будь ласка, допоможіть Сергію пройти це виснажливе и складне лікування. Він зовсім дорослий і розуміє абсолютно все. Батько весь час в лікарні з сином. Мама працює, до того ж вдома залишився молодший брат Сергія. Їм дуже потрібна допомога, адже це не просто кошти – це надія і впевненість, що ти не один, що багато небайдужих людей бореться за життя твоєї дитини. Їм дуже потрібна така підтримка. І Сергію в першу чергу.