Чучман Дмитро

Чучман Дмитро

Чучман Дмитро, 27.02.2010р.н.

Діагноз: Гостра мієлоїдна лейкемія.

 Новини:  02.02.2013.  13.12.2012.  29.11.2012.

            Дмитрику 2 рочки і 8 місяців, хлопчик ріс і розвивався як всі дітки, та в жовтні захворів. На початку жовтня з’явився кашель, звернулись в поліклініку, та два тижня лікування не дали абсолютно нічого. Тоді ж почали з’являтись синяки на тілі, та в районній поліклініці припустили, що хлопчик просто вдарився.

            Батьки вирішили здати аналіз крові та з його результатами звернулись за консультацією у приватний діагностичний центр. Звідти малюка одразу скерували до гематолога, так Дмитро опинився в ЗУСДМЦ. 

            Зараз хлопчик пройшов перший блок. Перша хімія далась Дмитрикові не легко, йому вже кілька разів переливали тромбоконцентрат і надалі переливання також плануються і. До того ж у малюка на фоні загальної слабкості розвинулась кишкова інфекція і зараз Дмитрик в реанімації. Стан дитини не є зовсім критичний, але лікарі вирішили все ж перестрахуватись.

            Малюку потрібні сети для тромбоцитоферезу, імуноглобулін, спеціальне довенне харчування і супутні препарати, яких немає у лікарні. Батьки по черзі біля дитини, Дмитрик ніяк не може адаптуватись до лікарні. Допомагають родичі, та витрати все одно перевищують можливості сім’ї.

            Будь ласка, допоможіть Дмитрику. Він дуже дружелюбний та енергійний малюк, любить бавитись машинками, різними іграшками та всім, чим вдається :), любить малювати, складати мозаїку та «читати» книжечки. Дуже любить мультфільми, від традиційного «Ну, постривай!» до сучасного «Маша та ведмідь». Любить бавитись з дітками.

            Зараз родині та маленькому Дмитрику дуже потрібна підтримка та фінансова допомога. Адже попереду довгий шлях до одужання, який треба пройти.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02