COVID

      

     Сьогодні – ми одна велика спільнота, об’єднана боротьбою з COVID -19  і від нашої підтримки один одного залежить, як швидко і з якими втратами ми вийдемо з епідемії. Тому ми визначили три  пріоритетні напрямки, куди спрямовуємо свій час та зусилля:

 

1. Зараз дуже гостро стоїть питання захисних костюмів для медиків. Якщо захворіють лікарі  - не буде кому рятувати нас самих. Наша мета 2000 костюмів біозахисту та 5000 респіраторів  для тих, хто працює в реанімаціях і приймальних покоях лікарень. Загальна вартість необхідного - 1 900 000 грн.    

2.  Західноукраїнський спеціалізований медичний центр облаштотвує обсерваційне відділення для  важкохворих дітей (онкологія, хронічні та вроджені захворювання), у яких буде діагностовано коронавірусну інфекцію. Ці діти у великій зоні ризику, то ж для них якомога швидше треба створити належні умови для їх лікування. В звичайній інфекційній лікарні їм не вижити. Вартість облаштування відділення  - 600 000 грн.   

3. Під опікою фонду перебуває майже 300 родин із важкохворими дітьми, потреба яких у ліках та спеціальному харчування щоденна. Зараз суттєво ускладнена можливість закупівель та поставок, ми поступово вичерпуємо свої резерви, але ми не можемо залишити ці родини без підтримки, хоча б на один день. Актуальна потреба на наступні 2 місяці – 600 000 грн.  

      Нам важлива і цінна кожна пожертва і кожне поширення інформації.  Віримо, що спільними зусиллями нам вдасться мінімізувати втрати. 

 _______________________________________________________________________
Спецпроект  #Львів_разом_проти_коронавірусу 

В призначенні платежу просимо зазначати "захист лікарів", "відділення обсервації" чи  "на їжу дітям"

Звіт по збору і використанню коштів тут: https://cutt.ly/CtkCVDl

___________________________________________________________________