Демчишин Євген

Демчишин Євген

Демчишин Євген, 1994 р.н., 17 років
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.

Новини:  07.08.2012.  14.07.2012.  14.06.2012.  29.03.2012.  16.02.2012.

            Історія Євгена дуже не проста. Коли стикаєшся з такими долями, мимоволі задаєшся питань, скільки ж болю здатна винести людина?
            Євгену 17 років, він ріс і розвивався як всі діти, поки у віці 9 років, після випадкового удару гойдалкою, у хлопчика не почалися судоми. Тоді йому діагностували епілепсію. А через якийсь час - вогнищевий енцефаліт Расмуссена.
            Але це не зламало хлопця, Женя добре вчився, займався малюванням, випалював по дереву. Правда, звичайну школу довелося змінити на спеціалізовану. І постійно приймати проти судомні препарати. А так хлопець вчився, майстрував вироби, створював картини, спілкувався з друзями, жартував і не сумував. Поки рік тому, в березні 2011, його не паралізувало. З тих пір Женя практично весь час перебував у лікарні, у відділенні неврології ЗУСДМЦ.
            А під самий Новий рік, 31 грудня, доля підготувала хлопцю і його батькам ще одне випробування. Вранці Женя прокинувся з синцями по всьому тілу. Батьки відразу повезли його в лікарню за місцем проживання, а звідти їх уже направили в ЗУСДМЦ.
            Так напередодні Нового року Женя отримав ще один важкий діагноз ... Лейкоз.
Зараз хлопець проходить хіміотерапію. На тлі лікування лейкозу посилилися судоми, вони практично не припиняються. Виходить, що два страшних діагнозу підсилюють один одного, але, до жодного з них не може застосовуватися терапія в повній мірі. Ситуація дуже важка. І дуже важкий стан хлопця.
            Зараз Євгену потрібен препарат епрекс 10000 одиниць. Вартість упаковки 12000 гривень, і вистачить її на два тижні. У батьків таких коштів немає, тим більше що постійно потрібні проти судомні препарати, які теж коштують не дешево. Наразі Євгену вводили більш дешевий аналог еповітан, але ефект від нього мінімальний.

            Ми дуже просимо допомогти цьому незвичайному хлопцеві. Звичайно, Женя в серцях задається питанням «ну чому я?", а хто б не задавався? За останній рік із звичайного підлітка Женя перетворився на інваліда. І в той же час, він не здається, коли паралізувало руку, він ще намагався малювати однієї, зараз пробує грати з татом в шашки і доміно.
            Допоможіть Євгену продовжити боротьбу, йому не вперше боротися, але зараз підтримка особливо потрібна.
            Дуже потрібна фінансова допомога.