Деркач Назарій

 
Деркач Назарій, 19.11.2011 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія. Common-варіант.
Новина:   22.09.2015.  07.05.2014.
 
            Назарчику лише два рочки. В ЗУСДМЦ він перебуває вже тиждень, та події розвиваються дуже стрімко, а три останні дні Назар у реанімації.
            Захворів він недавно і дуже раптово, хвороба довго не давала про себе знати ні слабкістю, ні температурою, а коли вже стало зрозуміло, що щось відбувається – стан Назарчика вже був дуже важкий…
            Далі, не встиг малюк розпочати перший протокол, як майже одразу потрапив в реанімацію з пневмонією. Зараз стан також важкий, йому вводять довенно харчування Нутріфлекс, Бісептол, а від вчора маємо грибкову інфекцію і курс Віфенду.
            У Назарчика три старші сестрички Юля, Оксана та Ілона. В лікарні з малюком 17-тирічна Оксана, саме вона із ним на фото, мама приїжджає щодня. Оксанка прекрасно справляється, шукає донорів, купує ліки, слідкує та доглядає за братиком, вона дуже тендітна і маленька, але дуже мужня і доросла дівчинка, і з першого погляду може здатись, що їй це зовсім не важко. Але це не зовсім так.
            Звісно, їй зовсім не важко доглядати любимого братика, та у сімї немає коштів на лікування Назарчика. А лікування буде дорогим і важким. Зараз вже потрібно 5 флаконів Віфенду – це 10000 гривень. В сім’ї працює мама, і працює сама Оксана, та зараз вона весь час з Назаром в реанімації.

            Будь ласка, допоможіть нашому життєлюбному хлопчику! Назар веселий і дружелюбний, дуже любить бавитись машинками, гуляти на свіжому  повітрі, дуже любить мультфільми, а найулюбленіший (бінго!) – «Маша і Ведмідь» :)
            Самотужки їм не впоратись, стан хлопчика важкий, однак, лікарі вперто борються за малого і дуже просять допомогти.
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02