Дітчук Софія

              

               

            Дітчук Софія; 06.11.2012 р.н.

            Діагноз: фенілкетонурія.

Знайомтесь, цю чарівну малечу звуть  Софійка і їй  3 рочки. Вона – дівчинка з характером! Якщо щось не до вподоби, то проявить норов і відстоїть свою позицію. І це в свої три рочки:). А ще, коли Софійка виросте, точно стане науковцем. Тому що любов до книг проявляє вже давно! Спершу батьки думали, що це через малюночки, але згодом вона почала гортати і книжки без ілюстрацій. Така зацікавленість стосується і фотографій. Напевно, вдома немає такої яку вона не витягла з альбомів, щоб уважно роздивитись. А ще вона обожнює котиків та песиків. Любить їх однаково.

        Коли ми запитались, яка ж улюблена іграшка Софійки. Батько впевнено сказав: «Машинки!». Переважно, старшого братика, який любязно їй їх дає, аби вона бавилась:).

           Ось так, пишеш про цю дівчинку, і забуваєш, що у неї генетичне захворювання фенілкетонурія. Хвороба, при якій діти повинні по життєво дотримуватись безбілкових дієт і постійно вживати спец суміші. Власне, до нас батьки звернулись, аби ми допомогли з останньою. Тому що спецхарчування дуже дороге – 4492,66 гривні за 1 банку!!!

          Хворобу у дівчинки виявлено в 7 місяців в Інституті генетики, де вона і сьогодні проходить обстеження. 1,5 роки Софійка приймала суміш Афенілак 15, проте вона не підходить Софійці по віку. Тому вона перейшла наТетрафен 70. Від цього харчування у дівчинки почалась алергія. Тому тепер треба поміняти її на іншу суміш- ФКУ-2. Власне про неї та її ціну ми і писали у попередньому абзаці.

Для того, аби в організмі дівчинки не відбулись фізичні та психічні зміни вона повинна постійно приймати це харчування. Інакше може відбутись непоправне…

А ми не можемо цього допустити! На місяць дівчинка повинна приймати 4 банки спец суміші, що коштуватиме 17 970, 64 гривні! А це не підйомна сума для звичайної української родини!

Будь ласка, підтримайте малечу! Вона як ніколи потребує Вашої допомоги!

Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні платежу: Добровільна пожертва для  Дітчук Софії.

Координатор напрямку допомоги дітям з генетичними захворюваннями

Якимюк Соломія

Тел.0673232550