Дмитришин Діана

 
Дмитришин Діана, 10.09.2010 р.н.
Діагноз Гостра лімфобластна лейкемія.
Новини:
 
            Діанці 3 з половиною роки, вона весела, дружелюбна та цікава до всього дівчинка. У гематології ЗУСДМЦ дівчинка перебуває з березня, а захворіла місяць перед тим, коли у неї з’явились біль у горлі, кашель, температура, слабкість. За один місяць дитину тричі лікували від ангіни. Та антибіотики не допомогли, а розгорнутий аналіз крові показав анемію та атипові клітини в крові…
            Так Діанка опинилась в гематології, де їй діагностували лейкоз і одразу розпочали хіміотерапію. Однак, лікування довелось перервати. Як часто буває, при низьких аналізах, на фоні хімії одразу з’явився стоматит, Діанку навіть думали переводити на довенне харчування – так сильно була ушкоджена слизова, та, на щастя, обійшлось.
            Зараз дівчинка продовжує хімію і стан, нажаль, важкий. Діанка нічого не їсть, знову стоматит і тепер вже точно потрібне спеціальне харчування.
            Діана дуже весела дівчинка, любить спілкуватись та бавитись з іншими дітками, любить малювати та розмальовувати, любить дивитись мультфільми. Дівчинка живе з мамою, татом, старшим братиком та бабусею у Зимній воді. З 6-ти річним Максимом вони дуже дружні, залюбки бавляться разом.
            Зараз Діанка дуже потребує нашої допомоги, адже попереду тривале лікування і звичайній сільській родині не обійтися без допомоги небайдужих людей.
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02