Дмитришин Ігор

Дмитришин Ігор   (проходить лікування в Тернополі)


 

23.05.2001 р.н.
Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз

Новини   08.12.2011.  11.11.2009  26.02.2009

Зараз Ігорю 7 років і 8 місяців. Його діагноз змінювався три рази за останній рік і три місяці . Зараз він перебуває на лікуванні в Тернопільській міській комунальній дитячій лікарні з діагнозом – гострий лімфобластний лейкоз.
А починалось все, досить невинно, з симптомів простуди. В
В листопаді 2007 року в Ігорчика піднялась температура, далі він відчув сильну слабкість в ногах (йому було важко самостійно пересуватись). Майже одразу з’явились болі в суглобах та в поперековому відділі хребта. В Тернопільській обласній комунальній дитячій лікарні поставили діагноз – недиференційоване дифузне захворювання сполучної тканини. Два місяці лікувався гормонами і біль відступив. Але одразу після закінчення прийому гормонів повернувся біль і висока температура, тому гормональне лікування було продовжено.
З лютого по жовтень 2008 року чотири рази проходив лікування в Київській міській дитячій лікарні № 1. Було проведено МРТ грудного та поясничного відділів хребта, також ряд аналізів в лабораторіях Києва. Поставлений діагноз - дерматоміозит. Лікувався преднізолоном, але приступи сильного болю і високої температури (до 41 С˚) повторюються.
З жовтня 2008 по грудень 2008 року знаходився в Тернопільській Обласній дитячій лікарні. А вже в грудні знову був на лікуванні у кардіоревматичному відділенні Київської міської дитячої лікарні № 1. Ігорчику стало гірше і він перестав ходити і сидіти.
Нарешті, 15 січня 2009 року, Центр дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку видав заключення : гострий лімфобластний лейкоз. Але Ігорю від цього, нажаль, не стало краще. Він знаходиться у важкому стані. Проходить 3 курс хіміотерапії, а ще потрібно 7 курсів.
На поїздки в Київ, лабораторні аналізи і лікування хлопчика протягом одного року і трьох місяців сім’я витратила всі кошти і зараз є в скрутному становищі, оскільки для проведення хіміотерапії немає коштів.

Мама, Любов Богданівна, просить допомогти врятувати життя дитини.