Добромильський Сергій

 

Добромильський Сергій, 05.08.2008 р.н., 2 роки, Діагноз: нейробластома заочеревинного простору зліва. IV стадія. Високий ступінь ризику. Рецидив.
 

            Сергійку 2 рочки, до лікарні він потрапив місяць тому, в кінці вересня 2010 року. Поступив малюк у важкому стані, із загальною інтоксикацією, анемією і величезних розмірів животиком.
            А починалося все звичайно, у малюка почав боліти живіт, він став млявим, примхливим, перестав їсти, почалися запори. Батьки відразу відвезли дитину до Самбора, де зробили перше УЗД. Обстеження показало пухлину. Сергія направили до Львова.
            Вже у Львові, в ЗУСДМЦ зробили біопсію і діагностували нейробластому.
Сергійкові назначили 4 доопераційних блоки хіміотерапії. Один вже позаду, переніс малюк першу «хімію» досить непогано. Контрольне МРТ показало хорошу динаміку. Та й почуває малюк себе краще. Надалі Сергію планують ставити вшивних катетер Бровіак 4,2 і продовжувати хіміотерапію. Після 4 блоків планується операція.
            До хвороби Сергко був самим звичайним малюком, він дуже любить бавитись  з іншими дітками, спостерігати за тваринками, а коли сам - то кращої іграшкою є мобільний телефон. У лікарні малюк став капризним, багато плаче, воно й не дивно. Незнайома людина  у палаті одразу насторожує ...
            Сергійко єдина дитина в сім'ї, батьки молоді, мама не працює. Попереду ще дуже тривале лікування, а в нас уже борг за МРТ 900 гривень і потрібен вшивних катетер Бровіак вартістю 1800 гривень. Без допомоги небайдужий людей маляті буде не обійтися.
    

            

             Зараз Сергійко такий.
            
У грудні 2011 року діагностовано рецидив. Зараз малюк проходить хіміотерапію. Попереду поїздка на MIBG в польщу, та авто-ТКМ в Києві.

             Дитині знову потрібна допомога!