Гачек Марта

Гачек Марта

Гачек Марта 29.02.2004 р.н.
Діагноз: Агресивний фіброматоз шиї.
Новини:   12.09.2014.
 
            Марті майже 10 років, вона активна цікава дівчинка, навчається в 4 класі за індивідуальною програмою, любить вчитись, має безліч хобі і мріє ходити в художню школу. Історія Марти з тих, які розповідати найважче, тому що все не гладко, не просто, і не добре…
            Захворіла дівчинка весною 2009 року, почала скаржитись на біль в шиї. Звернулись до лікаря, обстежились, сказали, що збільшені лімфовузли. Біль не проходив, пухлина не сходила, і лише в жовтні дівчинку прооперували, зробили гістології і діагностували фіброматоз. Далі ніякого лікування не назначили, сказали спостерігатись в лікаря.
            За пів року пухлина почала рости знову і в червні Марту прооперували вже у Львові, дівчинку проконсультував дитячий онколог і скерував в Київ, в Інститут раку. І знову лікування не призначили, бо пухлина не рецидуюча… Тільки в 2011 році Марта пройшла курс хіміотерапії у хірургії ЗУСДМЦ. Хімію дівчинка переносила дуже важко, дуже довго відновлювалась після лікування, а в кінці 2012 пухлина знову пішла в ріст.
            Мама наполягала на променевій терапії, та в Києві довго радились, бо для цього діагнозу променева не ефективна. Однак, альтернативи не було і Марті назначили радіотерапію. Після першого ж сеансу шоковані були всі – в дівчинки не лише пройшов біль, пухлина зменшилась навіть візуально!
            Зараз променева позаду, і стан дівчинки кращий, вона навіть може продовжувати навчання і займатись улюбленими справами – малювати, вишивати, робити писанки та дерева з бісеру.
            Однак, лікування триває і зараз Марті показана хіміотерапія Вінорельбіном. Потрібно два флакончика по 50 мг вартістю 2500 кожен.  Всього 5000 гривень. І їх немає.
            Будь ласка, допоможіть Марті продовжити лікування. Коштів на купівлю Вінорельбіну немає, за роки лікування сім’я витратила всі свої заощадження, а нокопичіти вдалося хіба що борги… Ліки потрібні за тиждень, пізніше може бути вже пізно. Хоч шия зараз і не болить, пухлина дуже заважає Марті, до того ж вона в будь який момент може знову почати рости.
            Потрібна фінансова допомога.

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Крила надії"
ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
МФО 325365
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 2600001336292

Призначення платежу - добровільна пожертва для Гачек Марти.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02