Галечко Іванка

Галечко Іванка

            

Галечко Іванна, 07.07.2006 р.н.
Діагноз: Негоджкінська великоклітинна Т-лімфома.
Новини:  15.03.2013.  11.03.2013.  27.02.2013.
 
            Іванці 6 років, вона проходить лікування у гематології ЗУСДМЦ. Захворіла дівчинка в листопаді 2012 року, у неї часто піднімалась температура без певних причин, зявилась часта загальна слабість, а коли батьки помітили збільшення лімфовузлів, то звернулись до терапевта.
            З поліклініки Яну направили до Львова, тут, в західноукраїнському центрі дівчинці діагностували Негоджкінську лімфому і з грудня місяця дитина проходить протокольне лікування.
            Хімію дівчинка переносить по різному, після першого блоку її перевели в реанімацію, та на щастя Іванка швидко повернулась у відділення. Але після кожного блоку потрібен Біовен моно та Грастим, бо показники дуже падають.
            Іванка дівчинка дуже творча, любить вишивати бісером, любить пазли, конструктори і розмальовки, також залюбки працює на наших творчих заняттях. У дівчинки є сестричка Соломійка, живуть вони з татом і мамою в селі у Львівській області, вірніше, Іванка зараз живе в лікарні, коло неї міняються мама і бабця.
            Дівчинці дуже потрібна наша допомога, імуноглобулін і фактори росту коштують чималі гроші, на курс дівчинці потрібно до 5 флаконів Грастиму та Біовену, а це вже близько 6500-7000 гривень що місяця. Для звичайної сільської родини з двома дітьми це величезна сума.
            Будь ласка, допоможіть Іванці продовжити лікування.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02