Гедзович Максим

 

Діагноз: Ретинобластома лівого ока 

Новини:   новина 14.01.2011   новина 01.11.2010   новина 29.09.2010   новина 02.08.2010.   новина 17.06.2010.   новина 03.03.2010   новина 04.02.2010   новина 04.01.2010

        Максиму Гедзовичу 2 роки і 5 місяців. Його діагноз ретинобластома лівого ока.
До року і 10 місяців Максим ріс і розвивався, як усі дітки, але одного разу батьки на фотографії помітили світіння в лівому оці малюка. Спочатку вони не звертали на це уваги, вважали, що це відблиск від фотоспалаху. Потім Максим хворів, і зайнятися даною проблемою не було можливості. Коли ж батьки нарешті звернулися до лікаря за місцем проживання, то з діагнозом: відшарування сітківки? їх направили до Львова в Охматдит.
       
У Львові поставили діагноз ретинобластома лівого ока і Максим з батьками відразу ж відправився до Одеси, у клініку ім.
Філатова. Там діагноз підтвердили і виявили великих розмірів пухлина сітківки і повну відсутність зору на лівому оці.
         
Хлопчик пройшов два блоки хіміотерапії, які призначала клініка Філатова. Хімію він проходив у Львові, в ЛОДСКЛ у відділенні гематології. Прогнози були вельми невтішні - численні блоки хіміотерапії, щоб повністю вбити злоякісні клітини, а потім неминуче видалення ока.
         Батьки Максима вирішили проконсультуватися за кордоном і відправили документи в Ессен, до центру з лікування ретінобластом. Відповідь не змусила себе чекати, клініка була готова прийняти Максима на обстеження 30 листопада. Результати обстеження показали, що активних пухлинних клітин в організмі малюка немає! Від пухлини залишилася тільки оболонка і хіміотерапія більше не потрібна, не потрібні і промені. Але око врятувати все-таки неможливо, швидше за все його доведеться видаляти.

             Тепер Максиму потрібно раз на два місяці їздити на обстеження в Ессен, хоча б перші два роки. У сім'ї абсолютно немає грошей - працює тільки батько, мама в декреті з двома маленькими дітьми, а бабусь-дідусів немає.
          
Дуже потрібна фінансова допомога!