Гевало Ілля

 
Гевало Ілля, 05.08.2015 р.н.
Діагноз: Вроджена вада серця, аномалія Епштейна. Преренальна гостра ниркова недостатність. Перитонеальний діаліз.

Новини:

            Іллюші 8 місяців, він народився з важкою вадою серця, про патологію знали ще до його народження і з моменту появи на світ до сьогодні малюк весь час перебуває під наглядом лікарів.

            Після народження малюк з батьками одразу поїхав в Київ на обстеження, під час якого потрапив на півтора місяці в інтенсивну терапію… Там Іллю стабілізували і відпустили додому, наказавши спостерігатись в лікаря по місцю проживання – так малий потрапив у відділення кардіохірургії ЛОКЛ, де 1 квітня його прооперували.

            І операція, і післяопераційний період був надзвичайно важким, три дні лікарі не могли змусити сердечко працювати, маленький «моторчик» ледь-ледь качав кров, від чого почали відмовляти нирки і малюка перевели на перитонеальний діаліз.

            Ілля був надзвичайно важкий, кілька тижнів не покладаючи рук за нього боролись дві команди лікарів з двох дитячих відділень – кардіохірургії ЛОКЛ і інтенсивної терапії ЗУСДМЦ, при чому лікарі з Дністровської щодня навідувались в Обласну до Іллі і в парі з колегами робили неможливе…

            Зараз малюку значно краще, він впевнено йде на поправку. Ну і звісно, за ці кілька тижнів не обійшлося без дорогих ліків – меронем, альбумін, дифлюкан – тисячі і тисячі гривень… У родині ще двоє дітей –  Марічці 10 років, Христині – 4 роки. Живуть в селі. Коштів бракує катастрофічно.

            Цього разу ліки для малюка бралися в борг, бо надто багато було поставлено на карту, і якби трохи зачекати, то старання лікарів стали би марними… А так в Іллюші є всі шанси вирости великим і здоровим!

             Допоможіть пройти лікування!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02