Гнатко Тимур

 
Гнатко Тимур, 08.06.2012 р.н.
Діагноз: Ретинобластома правого ока.
Новини:

Тимуру 2 роки і 11 місяців, за два тижня буде повних три. Він гіперактивний і дуже непосидючий хлопчик, так що зловити його об'эктивом камери можна лише випадково :)

Захворів малюк наприкінці листопада 2014 року – мама помітила, що зрачок змінив колір, звернулась з Тимуром в Охмадит, а звідтам їх направили одразу в Одесу, в клініку Філатова, де малюку і діагностували ретинобластому правого ока.

В грудні хлопчика прооперували – врятувати очко, на жаль, не вдалось, і малюку  поставили імплант. Там же в Одесі розпочали хіміотерапію, а продовжувати лікування направили  у Львів.

Тимур живе з мамою в місті Золочів, дуже любить гуляти, бавитись машинками та м'ячами, любить різні мультфільми.

У відділенні хірургії ЗУСДМЦ малюк пройшов вже два курси хіміотерапії. Ліки переважно були в лікарні, тож познайомились ми лише зараз, перед останнім курсом хіміотерапії, бо малюку потрібна карбоплатина, якої немає у відділенні і купити її самостійно мама також неспроможна.

Малюку залишилось зовсім трохи до завершення лікування, і якщо допомога прийде вчасно – у малюка все буде добре. Вартість флакона карбоплатину 150 мг - 715,00, а малюку потрібно лише 2 флакона – 1430 гривень.

Дуже потрібна допомога!

\

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02