Гонський Максим

Гонський Максим

Гонський Максим, 20.11.2009 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія, Common-варіант.
 
Новини:  29.07.2013.
 

            У лікарні Максимчик вже півтора місяця, з 13 червня. На початку червня почав скаржитись на біль в ногах, спочатку батьків нічого не насторожувало, бо Максим непосида і досить активний хлопчик, думали набігався  чи ще щось. Та з’явились і інші симптоми, хлопчик дуже зблід, температура з’являлась ні з того, ні з сього, і так само зникала.

            Батьки звернулися в лікарню в Жидачеві, де Максимко недавно лікував ларингіт. Там зробили аналізи і одразу швидкою відправили малого до Львова, сказали мамі лише що аналізи дуже і дуже погані.

            У Львові Максима обстежили і діагностували лейкоз. Зараз хлопчик проходить лікування в гематології, розпочав перший протокол. Лікування буде тривалим, більше року, приблизно 14 місяців, якщо все буде добре. Хімію наразі хлопчик переносить нормально, далі жаліється на біль в ніжці, та це не заважає йому ганяти по коридорам так, наче він і не в лікарні :)

            Максим страшний непосида, був таким вдома, і лишився таким у лікарні, іграшки не затримують надовго його увагу, хоча дуже любить персонажів з мультфільмів, «Маша і ведмідь» - абсолютний лідер серед малюків від 3 до 5-ти - є улюбленим мультфільмом і для Максима. Незважаючи на непосидючість, хлопчик любить малювати, а більш за все любить складати пазли і мозаїки.

            Зараз Максиму дуже потрібен вшивний катетер Бровіак. Чим скоріше його поставлять, тим краще, адже з такими катетерами нашим малюкам значно легше проходити хімію. Вартість катетера 1600 гривень і придбати його самостійно батьки не можуть.

            Будь ласка, допоможіть Максимчику продовжити лікування, попереду у нього важкий рік у лікарняних стінах і дуже б хотілось хоч трошки полегшати його перебування у лікарні.

        

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02