Горошенко Меланія

 
Горошенко Меланія, 04.12.2000 р.н.

Діагноз: Негоджкінська дифузна великоклітинна В-лімфома.

Новини18.02.2016.

            Меланії 15 років, вона весела, комунікабельна і надзвичайно активна дівчинка. Каякінг, паркур, скелазання, спортивний туризм, театральна студія – це не повний перелік вподобань дівчинки до того, як життя розділилось на «до» і «після».

            Захворіла дівчинка в грудні 2015 року, зявився кашель, слабкість, препарати від кашлю не допомагали, натомість, Меланія почала втрачати вагу. Загальний стан погіршувався, зявились запаморочення і високий тиск. А згодом зявився  утвір на шиї зліва.

            З 16 грудня дівчинка госпіталізована у гематологію ЗУСДМЦ. З січня дівчинка проходить хіміотераію, зараз відновлює показники після 2 блоку і готується продовжувати. Попереду ще 4 «хімії», а далі – буде видно, наразі лікарі не загадують.

            Меланія вчиться в 9 класі, дуже любить українську мову і літературу, має більше року займається в театральному гуртку, вже навіть встигла прийняти участь у міжнародному театральному фестивалі на Закарпатті, відвідує спортивно-туристичну секцію «Манівці», і звісно ж, у дівчинки дуже багато друзів :)

            Попереду тривале лікування і без допомоги небайдужих людей буде дуже і дуже складно… Будь ласка, допоможіть Меланії успішно завершити лікування і повернутися до звичного активного життя!

 

Координатор адресної допомоги 

Марина Анісімова 050 370 9002