Грабовський Андрій

 
Грабовський Андрій, 22.04.1999 р.н.
Діагноз: Лімфома Годжкіна.
Новини:   09.05.2015.
 
            Андрій дорослий і серйозний хлопець, він дуже любить вчитись, цікавиться історією, географією, правом, приймає участь у шкільних олімпіадах та навіть зайняв І місце з біології у Золочівському районі.
            Та рік тому сталася біда. Точніше, спочатку ніхто не зрозумів, що сталося. Просто, хлопець почав різко втрачати вагу і скаржитись на болі в животі. Звернулися в золочівську районну лікарню, там Андрію лікували трахеобронхіт.
            В грудні хлопцю зробили рентгенографію внутрішніх органів і лише тоді виявили збільшення внутрішньо грудних лімфовузлів. Андрія скерували до фтизіатра з підозрою на туберкульоз та саркоїдоз, та при додатковому обстеженні запідозрили лімфому і скерували Андрія до гематолога.
            Так наприкінці 2013 року Андрій опинився у гематології ЗУСДМЦ. Одразу розпочали лікування, хлопець пройшов полі хіміотерапію та променеву. Та чи допомогло лікування, стане відомо лише в жовтні, після обстеження ПЕТ-КТ, яке планується у Феофанії. Та чи відбудеться обстеження – наразі невідомо, бо його вартість становить близько 9000 гривень і коштів у родини немає.
            Батьки хлопця, та сам Андрій дуже сподіваються на допомогу небайдужих людей, адже обстеження є вкрай необхідним і зробити його треба обов’язково, та можливо воно лише у Феофанії або за кордоном, де вартість виходить ще вищою…
            Ми дуже просимо допомогти Андрію пройти контроль! Адже лімфома це дуже серйозно, і лікарям обов’язково потрібно знати, що відбувається в організмі хлопця, щоб встигнути прийняти правильне рішення. Ми дуже сподіваємось, що лікування допомогло, та показати це зможе лише обстеження.
            Дуже потрібна допомога!
            Ціна питання – 9000 гривень.
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02