Гутник Віталій

Гутник Віталій, 02.11.2001 р.н.
Діагноз: Неходжкінська Т-клітинна лімфома.

Новини:   23.07.2012.  12.07.2012.  18.06.2012.  21.11.2012.

Віталіку 10 років. Він учень 4 класу. У жовтні 2011 минуло 2 роки, як хлопчик бореться з лімфомою. Її діагностували у жовтні 2009 року, тоді мама звернулася з дитиною в районну лікарню - хлопчик сильно кашляв, і його двічі лікували від бронхіту. Але лікування результату не дало, кашель повертався. Тоді Віталіка направили на рентген, який показав значне збільшення серця. Зі знимком хлопчик поїхав в Охмадит до Львова, а вже звідти - на Дністровську, у відділення гематології.

У гематології діагностували Неходжкінську лімфому. З тих пір Віталік пройшов три протоколи хіміотерапії, пройшов курс променевої, а також, курс підтримуючої хіміотерапії. Відчайдушно хотілося вірити, що найгірше позаду. Але останнє контрольне КТ показало, що в організмі дитини, як і раніше знаходиться залишкова пухлинна маса. Значить, хвороба ще не переможена.

Подальшим варіантом лікуванням може бути пересадка кісткового мозку. І щоб визначити її доцільність, Віталіку потрібно пройти ПЕТ. З цією метою хлопчика направляють до Центру серцево судинної хірургії ім. А. Бакулєва, Росія, Москва. В Україні таке обстеження не проводять.

Віталік записаний на 15 грудня 2011 року. Вартість обстеження складе 23 000 рублів або 6000 гривень. Плюс дорога 4000, плюс проживання, харчування, таксі в Москві, непередбачені витрати - хоча б 13 000 гривень треба мати.

Для мами Віталіка це космічна сума. Віталік - п'ята дитина в сім'ї. Двоє старших вже дорослі, ще двоє - неповнолітні, у батька інвалідність. Живуть у селі Турківського району Львівської області - клопоту багато, господарка є, а заробити ніде ... ПЕТ дасть зрозуміти, яким має бути подальше лікування для Віталіка, без нього хлопчик не зможе продовжити боротьбу.

Будь ласка, допоможіть оплатити обстеження цьому особливому хлопчику. Віталік дуже добрий і ласкавий хлопчик, дуже допитливий, йому все цікаво. Наприклад, поки проходив лікування - навчився вишивати! Тепер разом з мамою вишивають образи, один поїхав в далеку Америку, один прикрашає церкву. Віталік дуже любить тварин - песики, котики, все як годиться J .Любить математику, любить футбол і мультфільми.

Ще Віталік дуже ніжно і трепетно ставиться до своєї мами, сумує, коли вона йде працювати в поле, може прибігти, обійняти, розцілувати, бо дуже скучив за ті пару годин, що не бачилися ... А мама дуже любить свого молодшого синочка, і дуже сподівається, що небайдужі люди, яких дуже багато в цьому світі, допоможуть її хлопчику продовжити лікування.

Дуже потрібна фінансова допомога!