Гирич Дем’ян

Гирич Демян

Гирич Дем’ян, 22.07.2004р.н.

Діагноз: Гостра гібридна лейкемія.

Новини:   11.03.2013.  27.02.2013.  25.02.2013.  02.02.2013.  29.11.2012.

У відділенні гематології ЗУСДМЦ проходить лікування сонячний хлопчик Гирич Дем’ян. Дем’яну 8 років, він навчається в школі, любить машинки, мультфільми, кататись на велосипеді і, звичайно, як всі хлопчаки, грати у футбол.

Захворів Дем’ян в серпні, коли почались болі в ногах. Та ще весною мати помічала збільшені лімфовузли, і хлопчика турбували часті простуди, такі характерні для дитячого віку. Наприкінці серпня, після гри у футбол, біль в ногах та животі знову дав про себе знати, і батьки звернулись в дитячу лікарню на Орлика. Там провели обстеження і виявили в крові хлопчика 40% недиференційованих клітин.

Дем’яна скерували до дитячого гематолога. Так хлопчик опинився в гематології на Дністровській. Тут вже діагностували гостру гібридну лейкемію і назначили протокольне лікування.

До відділення хлопчик потрапив у важкому стані, зі збільшеними лімфовузлами, болями у ногах та загальною слабістю. Дем’ян потребує частих переливань тромбоконцентрату, і систем для його приготування. Також потрібен імуноглобулін та супутні препарати, яких немає у лікарні.

Дем’янчик веселий проте дуже сором’язливий хлопчик, я не просто так назвала його сонячним, не часто зустрінеш хлопчика з такими золотими веснянками, наче саме сонечко торкнулось його своїм промінчиком :)

Сім’я у важкому фінансовому становищі, в родині троє дітей – у хлопчика дві старші сестрички-близнята, дівчаткам 13 років. Працювати зараз може лише тато, мама в лікарні з сином. Їм дуже потрібна наша підтримка і допомога, адже лікування складне і тривале і багато подекуди дорогих медикаментів доводиться купувати самим.

Допоможіть дитині пройти лікування.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02