Іванець Арсентій

 
Іванець Арсентій, 02.08.1999 р.н.
Діагноз: гостра лімфобластна лейкемія.

Новини:

            Арсену 17 років, він дорослий, мужній і дуже гарний хлопець! Все життя він цікавиться спортом і компютерами. Арсентій студент, вчиться в КПІ ім. Сікорського на компютерній інженерії, займається гандболом, волейболом, любить дивитись кулінарні шоу, правда, до практики поки що не доходить ;) Любить фантастичні фільми, має багато друзів!

            Так було ще зовсім недавно – абсолютно щасливе життя молодого хлопця, сповненого сил, мрій і планів. І, сподіваємось, скоро це все повернеться назад! Але конкретно зараз на долю Арсена випало дуже серйозне випробування – рак крові…

            Відбулось все раптово і банально – хлопець повернувся додому на канікули на початку травня і батьки помітили, що він надзвичайно зблід – губи, вуха були просто білі. Здали вдома аналізи – хлопець з Камянки-Бузької – і його одразу скерували до Львова, в гематологію ЗУСДМЦ, де підтвердили страшні підозри районного лікаря.

            Арсентій розпочав лікування, проходить перший протокол, наразі все йде добре, лікарі, батькі, сам хлопець – всі сповнені надії! Єдина халепа – в лікарні немає віфенду, а по протоколу хлопцю обовязково показана антибактеріальна та протигрибкова терапія. Звісно, хочеться вірити, що Арсен проскочить без грибкової інфекції, та все ж таки, краще бути до неї готовими!

            Хлопець сповнений оптимізму і рішучості – він мужньо бореться і терпляче виконує всі рекомендації лікаря. Дуже хочеться вірити, що в хлопця все вийде і цей страшний сон скоро закінчиться! А поки що, бажаємо Арсентію сил і терпіння, і дуже-дуже міцно тримаємо за нього кулачки!

Реквізити для надання допомоги:
БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901 
Рахунок 26000060442841 
Призначення платежу - добровільне пожертва для Іванця Арсентія.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02