Іванців Марта

 
Іванців Марта, 26.08.1999 р.н.
Діагноз: Анапластична астроцитома лівої скроневої долі головного мозку.
Новини:   09.10.2014.
 
           Марті 14 років, вона навчається в 8 класі, любить гуляти з подружками і бавитись на комп’ютері. Донедавна вона була звичайним підлітком, поки в травні лікарі не виявили пухлину в голові дівчинки.
            А почалось все майже 2 роки тому. У Мартусі почались головні болі і батьки звернулись до лікаря, та педіатр заспокоїв, що нічого страшного та призначив таблетки, які не допомогли дівчинці.
            Періодично вони зверались до лікарів, та лікування нічого не давало, аж поки в квітні цього року батьки не вирішили зробити МРТ і не привезли Марту до Львова в ЗУСДМЦ. Тут дівчинку обстежили і виявили пухлину. На другий день дівчинку скерували в дитячу лікарню на Орлика і за два тижня прооперували.
            Пухлина виявилась Анапластичною астроцитомою і Марту скерували назад на Дністровську, у відділення хірургії проходити хіміотерапію. В хірургії Марта два тижня. Зараз вона проходить променеву терапію з Темодалом, сьогодні був 8-ий сеанс. Та основна проблема в тому, що препарат закінчився у лікарні, а Марті для закінчення курсу потрібно ще 2 упаковки Темодалу по 100мг.
            Вартість упаковки майже 6000 гривень, дві упаковки – 12000 гривень. Таких коштів у батьків немає, купити ліки самостійно вони не зможуть. Немає резерву і у нас. Та променева з Темодалом – наразі єдиний шлях лікування  для Марти. Тому, і ми, і батьки змушені звертатись по допомогу до небайдужих людей – це єдина надія для Марти.
            Анапластична астроцитома дуже агресивна пухлина, відповідно, Марта не може перервати курс, бо пухлина моментально почне рости…
            Будь ласка, допоможіть Марті жити!  Вона дуже старанна учениця, дуже любить історію, літературу та українську мову, у неї багато друзів. В Марти  ще двоє молодших – 13-ти річний Любомир та 8-ми річний Святослав. Попереду в неї ціле життя, якщо, звісно, ми не пройдемо мимо сьогодні. Дівченці дуже і дуже потрібна допомога.
            Подаруймо Марті завтра!
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02